Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet kapcsolatot kialakítani az ilyen oldalakon mint a - szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Szóval ha beregisztrálok írhatok lányoknak akik közel laknak, és lehet hogy eljönnek hozzám?

Aztán csinálhatunk mindenféle buja dolgokat?

Tényleg ez lehetséges? Sokan használják?


2018. szept. 16. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, csak a szex végén ne felejtsd el kifizetni.

Komolyan ennyire hülye vagy? Ezek az oldalak a "legális" prostitúcióra épülnek. A nők 99% hivatásos prosti az ilyen oldalakon, ne legyél már ennyire könnyen átverhető...

2018. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

húú basszus én tényleg nem tudtam, de valami azért gyanús volt...


Köszönöm a választ!

2018. szept. 16. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg igen, van ilyen. A szexpartnerkeresők (nem az emelt díjas hívószámosra gondolok)pont erről szólnak.

Vannak nők és férfiak akik csak kizárólag szexre keresnek partnert. Ha nincs olyan társaság ahol ezt megtehetnék, miért ne próbálkozhatnának egy ilyen oldalon?


De azért óvatosan...első találkozónak azért mégse a lakásodra hívd, legyen az egy ismerkedős beszélgetés. És inkább hosszútávra keres, ne egy éjszakára. Igy adja magát az is,hogy eleve olyat találhatsz aki viszont ilyet keres.


Én mondjuk az adott oldalt nem ismerem, általánosságban a szexpartnerkeresőről írok.

2018. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szexből kétfajta van: szimpátia és pénz alapú.

Na már most, ha egy weboldalon gyanúsan könnyen kapsz szexet valakitől, akit pár órája ismersz, akkor gondolhatod, miért megy bele a dologba.

Ingyen sajt az egérfogóban, szokás mondani...

2018. szept. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!