Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nehéz 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz 30 körüli nőként komoly társat találni?

Figyelt kérdés

Az itt olvasható vélemények, szexpiaci értéket példaként felhozó válaszok alapján egy nő 25 fölött kb elashatja magát.

Tényleg ilyen siralmas a helyzet? Az ember külsőre nyilván, hiaba karban tartott, már nem olyan hamvas, mint 18 évesen, de a személyisége talán fejlettebb, érettebb emberileg. A feszes popó ennyivel többet ér, mint itt olvasom?

Most kifejezetten párkapcsolatról, nem szexkapcsolatokról, egyéjszakásokról beszélek.


2018. szept. 16. 20:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
78%
Komoly társat mindenkinek nehéz találni.
2018. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, dehogy is! Ne az itteni sikertelen fotelforradalmárokra hallgass!

Milyen kreténség ez a szexpiaci érték fogalom? A hajamat lerakom ettől. Egy 30 körüli nő a legvonzóbb, legszexibb, mert már nem kislányos, de még nem öregedő. Miért ne lehetne feszes popsi ha 30 évesen egy nőnek! Tenni kell érte, de az sem baj, ha picit lógós, narancsos az a popó. Nem abba szeretek bele, hanem abba, aki hordja. 🙂 Fordítva ültök a pacin.

2018. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
29%

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.

Sorry, ez mindig így van.

És nehogy azt mond már, hogy 30 évesen olyan b..romira nehéz lenne feszes popsit csinálni magadnak tornával és egészséges táplálkozással? Kifogást azt tudsz gyártani.

2018. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
33%

Nekem 32 éves férfiként nem a testi adottságokkal van problémám a korosztályomban, sőt egy 30 éves nő talán még szexibb mint egy 18 éves. Inkább azzal hogy a legtöbb 30-as nő 2-3 hónap ismeretség után instant összeköltözést akar, ( szélsőséges esetben gyereket stb.) Jó persze itt a gyik-en minden más, de az elmúlt évek személyes tapasztalataim mást mutatnak.

Legutóbb is pár hónapja azért mentünk szét a barátnőmmel, mert 1,5 hónap után azt akarata hogy vegyünk ki egy közös nagy albérletet, én pedig mondtam hogy ez nekem még korai. Erre ő azt vágta a fejemhez hogy biztos nem gondolom vele komolyan.

Egyébként amit itt olvasol, azt jobb ha nem veszed komolyan mert annyi baromságot és bullshitet összehordanak egyesek, főleg olyanok akiknek még életükben nem volt párkapcsolata, hogy néha megfájdul az ember feje.

2018. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%

#4


Lakva ismerszik meg a másik. 30 fölött még úgy akarsz randizni, mint a tizen, meg huszonévesek? Hónapokat akarsz randizni itt-ott amott? 30 fölött, ha tényleg komolyan gondolja az ember a másikkal, akkor akár másfél hónap után is össze lehet költözni.

És nem azt mondta, hogy egy lakást vegyetek, hanem egy albérletbe költözzetek, így sokkal jobban meg lehet a másikat ismerni.

Vagy szerintem beijedtél, mert nem vagy elég komoly és félsz elköteleződni a másik felé.

2018. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
37%
Nem, 30 feletti nőnek még mindig egyszerűbb, mint a korabeli férfiaknak. Viszont a nők abba születnek bele, hogy fiatalon tényleg minden körülöttük forog, az összes férfi rájuk hajt. Na ez a kiváltságos helyzet múlik el szépen lassan harminc felé. Annak a nőnek okoz gondot a társkeresés ebben a korban, aki nem képes elfogadni (vagy beletörődni), hogy olyan kaliberű férfit már nem fog már megkapni, mint korábban. És nem is azért, mert hirtelen rondává válna, hanem mert a legjobb férfiak simán megválogathatják, kivel állnak össze, és értelemszerűen nem fognak olyan nőt választani, akinek "már nincs ideje szórakozni", mert hát tudjuk, biológiai óra, meg ilyenek. Ez az a kor, amikor a nők kénytelenek olyan férfiak felé nyitni, akiket korábban levegőnek néztek, mivel egyedül ezek azok a férfiak, akikre hosszú távon számíthatnak (ezt eddigre minden nő megtanulja a saját példáján).
2018. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Kérdésre válasz: csak ha görcsösen állsz hozzá a témához. De ez életkortól függetlenül igaz.
2018. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
53%
Tévedsz utolsó,30-as évek a legjobb időszak egy nő életében.
2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
40%

#5 Látom neked se volt még párkapcsolatod, mert ha lett volna akkor nem beszélnél butaságokat.

Nem beszélve arról hogy egy közös albérlet felelősséggel jár, min. 1 éves szerződés, 300-400 ezer kaució stb.

Pont erről a mentalitásról beszéltem, hogy egyesek azt hiszik 30 körül minden gombnyomásra működik. 1,5 hónap ismeretség után (ebbe benne van a randis időszak is) pont annyira ismered meg az illetőt, hogy kb semmit nem tudsz még róla csak hogy milyen vele a szex, meg hogyan issza reggeli kv-t.

Ha valaki beéri ennyi infóval, és belevág egy közös életbe áldásom rá.

Nekem ennél több kell, bőven van tapasztalatom az együtt élésről, velejáróival, kötelezettségeivel, és egy számomra félig "ismeretlen" nővel nem tervezek semmit előre hogy utána pár hónap után koppanjunk mind a ketten.

2018. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
36%

#9


5 és fél éves boldog párkapcsolatban élek párommal. 23 voltam, mikor megismertem. 4 és fél évig távkapcsi (nekem suli volt még és még nem volt munkám, de suli után igyekeztem munkát keresni és találtam is), utána jött egy vissza nem térő alkalom és vettünk közösen úgy lakást, hogy még nem laktunk együtt.

Teljesen jól elvagyunk, boldogok vagyunk, segítjük egymást.


Azért eléggé vicces vagy :D

"pont annyira ismered meg az illetőt, hogy kb semmit nem tudsz még róla csak hogy milyen vele a szex, meg hogyan issza reggeli kv-t."

Ha alkalmi szexre jó, még mielőtt rendesen megismernéd, akkor mi akadálya annak, hogy összeköltözz vele? Kicsit ellentmondásos vagy.

2018. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!