Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen találni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen találni úgy egy nőt komoly kapcsolatra, hogy ideiglenesen hazaköltöztem a szülőmhöz?

Figyelt kérdés

egyedül sok az albérlet + a rezsi + egy autó fenntartása, így mikor szétmentünk a barátnőmmel hazaköltöztem.-

De természetesen ezt nem nagyon akarja elhinni senki és mindenki azt mondja/gondolja, hogy soha nem is költöztem el otthonról és mindig otthon éltem.


Addig sajnos nem is tudok míg nem lesz egy olyan barátnőm/párom ismét aki szintén dolgozik és el tudnánk menni.


De természetesen ezt senki nem hiszi el mind azt gondolja, hogy mindig is otthon éltem.


2017. júl. 5. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj de bírom, ezeket a "mid van" női mentalitásokat. Az ilyen kalibernél ez a fő szempont, utána jön csak az, hogy ki is vagy amúgy vagy hogy egyáltalán miért van azod amid van.
2017. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell foglalkozni a pláza cica efektussal.


Ki nem sz.ja le, hogy ők mit gondolnak, hogy jaj mi lesz ha nincs munkád, majd nekik kell eltartani téged. Hát őszintén az ilyen k.vára nem tudja mi az, hogy igazi szerelem, és k.vára nem tudja, mi az, hogy nehéz helyzet.


Az ilyet nagy ívben hagyni kell hagy menjen.


Neked rendes barátnő kell vagy olyan aki a cuccaiddal akar élni?


Hidd el a rendes lányt, ha beléd szeret nem fogja érdekelni, hogy milyen autód van vagy hogy hol laksz.

2017. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen lehetetlen, igen.
2017. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a legmesszebb vagyok a plázacicától, de ha meghallanám, hogy ez a helyzet, azt hinném, minél előbb költözni akarna hozzám (én kellek, vagy a lakásom?), és hogy minden házimunka rám maradna.
2017. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gond.. egyedül nehéz fenttartani ennyi mindent.. ne foglalkozz azzal hogy ki mit mondd.. én csak 4hónapra költöztem el itthonról mégis visszajöttem és ideiglenesen énis itthon lakom mivel nem tudnék egyedül egy albérletet fenttartani. Ne izgulj egy rendes Nőt ez nem fog érdekelni!

20/L

2017. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már ez probléma legyen. Egyrészt ma itthon egy fiatalnak egyedül nem egyszerű albérletet plusz autót fenntartani, sőt a legtöbb esetben lehetetlen. Szerintem teljesen természetes, hogy majd, ha lesz párod, akkor ketten megint elköltöztök, hiszen úgy mégis csak könnyebb.

Egyébként pont ugyanezt tettem nőként pár hete, csak nem szakítás miatt.

2017. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!