Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom megkeresett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom megkeresett, de nem tetszett neki amit kapott?!

Figyelt kérdés

Volt párom néhány hónappal a szakítás után (ő szakított) megkeresett, mondván beszéljünk, látni akar.


Belementem, mert még mindig szeretem. Viszont, megmondtam neki, hogy ami a "szünet" alatt történt, vagy hogy mondjam, amíg külön voltunk, azt ne bolygassuk.

Nem értette miért mondtam ezt. Elmagyaráztam neki, hogy mindenki azt csinált amit akart ezidő alatt.


Ennyiből rájött, hogy nekem volt azalatt más.

Felállt és otthagyott, de még hozzátette, hogy nagyot csalódott bennem.


Én őszintén szólva nem igazán értettem ezt, hisz ő adta ki az utamat annó, ő mondta, hogy vége és egy fikarcnyi jelét nem adta hónapokig annak, hogy van még esély hogy visszakapom.


Tényleg hibáztam? Azért nem akartam bolygatni, mert nem voltunk együtt, éltük az életünket és úgy voltam vele, ha újra is kezdjük akkor tiszta lappal.


2018. szept. 17. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartozol elszámolással neki, mindenesetre fura, hogy alig mentetek szét és máris pasiztál...
2018. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úra melegitve csak A káposzta jo. Sokan szakítás után azonnal más ágyában landolnak. Utána már nem lesz újrakezdés. Szakítás után, legjobb végleg törölni a másikat.
2018. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlennel találkozgattam...
2018. szept. 17. 07:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött össze a másik csaj, akit kinézett magának, kanos volt és gondolta még úgyis epekedve vágysz rá, hogy szopkodhasd a farkát pár hétig, aztán ugyanúgy dobott volna, ha képbe kerül a következő projekt csaj.


De most sérti az egoját, hogy nem állítottál szentélyt, mikor elment.


Szóba se állj vele, és élvezd tovább az életed.

2018. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Valszeg ez a csalódottság oka.

32/f

2018. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes. nem te, hanem ő.


amúgy valószínűleg tényleg szexet akart, csak amikor kiderült, hogy nem éltél szentéletet (nem epekedtél utána), rájött, hogy a sima szexbe valószínűleg nem bennél bele, mert arra (is) kapsz mást.

2018. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sérti az egójàt. Azt hitte, hogy az elmúlt hónapokban minden este utána sírtál, és bármit megtennél, hogy visszakapd. Arcra esett csöppet.
2018. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
A szakítást a leghatékonyabban és a leggyorsabban más ágyában lehet kiheverni!
2018. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jól csináltad, amíg külön voltatok, arra az időre vonatkozóan nincs elszámolni valód...
2018. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es nagyon jól leírta a lényeget, szerintem is alakulgatott neki valami, azért tojt le ennyi ideig, csak nem jött össze a másik csaj, aztán jobb híján gondolta, elővesz. Vissza ne fogadd! Amint jönne másik alany, megint simán kukázna. Amúgy nem hibáztál semmit, miért várnál olyanra, aki le se sz.r??
2018. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!