Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom megkeresett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom megkeresett, de nem tetszett neki amit kapott?!

Figyelt kérdés

Volt párom néhány hónappal a szakítás után (ő szakított) megkeresett, mondván beszéljünk, látni akar.


Belementem, mert még mindig szeretem. Viszont, megmondtam neki, hogy ami a "szünet" alatt történt, vagy hogy mondjam, amíg külön voltunk, azt ne bolygassuk.

Nem értette miért mondtam ezt. Elmagyaráztam neki, hogy mindenki azt csinált amit akart ezidő alatt.


Ennyiből rájött, hogy nekem volt azalatt más.

Felállt és otthagyott, de még hozzátette, hogy nagyot csalódott bennem.


Én őszintén szólva nem igazán értettem ezt, hisz ő adta ki az utamat annó, ő mondta, hogy vége és egy fikarcnyi jelét nem adta hónapokig annak, hogy van még esély hogy visszakapom.


Tényleg hibáztam? Azért nem akartam bolygatni, mert nem voltunk együtt, éltük az életünket és úgy voltam vele, ha újra is kezdjük akkor tiszta lappal.


2018. szept. 17. 07:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek hoztad ezt egyáltalán szóba? Ha ő szakított veled, akkor meg min csodálkozik? Azt hitte, hogy hónapokig teli fogod sírni a kispárnád miatta? Beképzelt figura!

Ne állj szóba vele, csak játszik .

2018. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!