Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit szólnátok ahhoz, ha ismerkedés elején a nő azt mondja, az elve az, hogy három hónapig nincs szex?

Figyelt kérdés

Mit lépnétek egy ilyen kijelentésre?

Volt már veletek ilyen?



2018. szept. 18. 09:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ma van hàrom hònapja hogy 90 nappal ezelőtt nem szexeltünk.

Nem mondtad dràga honnan szàmìtjuk :)

2018. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Érdekelne, miért alakult ki ez az elve és miért pont 3 hónap jött ki.

Egyébként amennyire én a nők elvhűségét ismerem, tudom, hogy akibe beleszeretnek, annál nincs határ, akibe nem, az meg száz évig is várhat. Szóval nem nagyon érdekelne, hogy pont most mit gondol erről. Holnapra gondolhat mást is.

2018. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mi pont három hónap után feküdtünk le, de sosem mondtam neki ilyet, nem éreztem szükségét, hogy leszögezzem azt, nem vagyok könnyűvérű, úgyis látta a viselkedésemen.
2018. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon szeretitek egymást, minden ezen kívül működik, miért ne.
2018. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy akkor legközelebb majd találkozunk 3 hónap múlva :D
2018. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nevestéges
2018. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2018. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
Megrántanám a vállam, hogy oké, benne vagyok, nincs szex, de akkor Red Alert van helyette! Valamit valamiért.
2018. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre kellene a nő, akkor otthagynám, ha jobban tetszene, akkor megvárnám a 3 hónapot, az igazán nem nagy idő, vannak, akik csak a házasság után kezdenek szexelni, ha valakit vallásosan neveltek pl.
2018. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Williamspear ***** válasza:
Drágám! A cölibátus már nem divat!
2018. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!