Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mivel számoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mivel számoljak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel két hónapja irogattunk és most fogunk talizni.

Kizárólag mint haver, nem is beszéltünk többről. Volt már kamera, sőt videót is küldtünk már egymásnak egymásról. Az a helyzet, hogy ő is dícsért, bókol sokat, és nekem is nagyon bejön. De nem nyomul és nem érzem, hogy komolyabb kapcsolatra kellenék neki. De lehet.


A kérdés az, ha netán összemelegednénk, és egymásnak esünk, ha nem akarok csak alkalmit, akkor ne menjek bele??



2018. aug. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

*Kizárólag mint haver, nem is beszéltünk többről.


Ne menj bele. Ez a fazon nem akar komolyat, ez alkalmi..

2018. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
82%
Ezt szerintem a randi alatt lehet tisztázni, hogy ki mit akar. Ha le akarsz feküdni vele, garantálom, hogy kérdezés nélkül bele fog menni, de lehet, hogy többet akarna akarna tőled, de az is lehet, hogy nem. Úgyhogy mielőtt egymásnak estek, illik fixálni ezeket a dolgokat, hogy kinek mik a tervei egymással.
2018. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Honnan gondolod? Nem társkeresōn ismerkedtünk meg.
2018. aug. 28. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy sok ember fordítva ül a lovon. Először lefekszenek egymással, aztán majd azt remélik, ha jó volt, kialakul a kötődés, szerelem. Fordítva kéne lennie, először érezni egymás iránt, azután megkoronázni a nemi élettel a kapcsolatot. Ezt neked kell tudnod, hogy mit szeretnél. Sok férfi ígér fűt-fát, bókol, amíg a lyukig el nem ér, aztán meg lelép. Legyen fejlett önismereted, válassz olyan férfit, aki nem csirkefogó és nem csak ürítésre használ.
2018. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
(Nem tudom, miért ismételtem kétszer kétszer.)
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!