Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt olvastam olyat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt olvastam olyat hogy a fiuk látták már az apjukat mesztelenül, a lányok pedig az anyukat! Igaz ez?

Figyelt kérdés
Pl pontosabban olyan kérdésben olvastam hogy 1 fiuk kis péniszéről irt ... jött a válasz : a faterédé ha kicsi akkor örökletes -genetika... Ezek szerint a fiuk szokták látni az apjukat meztelenül?
2010. jún. 22. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi olyan fura? Én is láttam már a szüleimet és a tesómat meztelenül. Persze ez nem azt jelenti, hogy nézegetem őket, de láttam már...
2010. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

én is láttam már mindkét szülőmet meztelenül és a tesómat is

de most tényleg ebben mi a fura?

2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy család,miért ne látná?
2010. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mesztelenül ??? vagy meztelenül....amúgy bizonyos családokban ez nem tabu
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én már elmúltam 40 éves, de én is láttam a szüleimet meztelenül gyerekkoromban is. Nehogy már egymáselől is bújkáljunk.

A fiam kiskorában imádott az apjával zuhanyozni és öltözni is egymás előtt öltöztünk,ha úgy jött ki a a lépés.

2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én is láttam már apámat meg anyámat is meztelenül.. mindketten sétálgattak a lakásban simán ruha nélkül. még a húgomat is. a családban egyedül én nem mászkáltam soha meztelenül.

19L

2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam apám meztelenül, pedig lány vagyok. Nem kell ezt a kérdést túlbonyolítani, alapvetően a meztelenség az ember természetes állapota, és hol jelenjen meg így, ha nem a hozzá legközelebb állók között. Ha meleg van, én sem fogok ruhában szenvedni, ha csak a család van otthon.
2010. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De engem az érdekelne pl ha kicsi a péniszem akkor amikor látom a fatert meztelenül odamegyek hozzá és megkérdezem hogy fater normális(esetleg meg is mutatom neki)?
2010. jún. 22. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. Amikor az apukád fel van öltözve, akkor menj oda hozzá, mert ahhoz, hogy a te péniszedről beszéljen, neki nem kell meztelennek lennie.

Nyugodtan kérdezz tőle bármit, és mutasd is meg, ha kétségeid vannak. Azért ő az apád, hogy minden kérdésedre válaszoljon.

2010. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha közben merevedésed támad? pl ha megmutatod a fitymát akkor a bőrt felkell huzni-ekkor pedig már van inger.
2010. jún. 22. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!