Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt olvastam olyat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt olvastam olyat hogy a fiuk látták már az apjukat mesztelenül, a lányok pedig az anyukat! Igaz ez?

Figyelt kérdés
Pl pontosabban olyan kérdésben olvastam hogy 1 fiuk kis péniszéről irt ... jött a válasz : a faterédé ha kicsi akkor örökletes -genetika... Ezek szerint a fiuk szokták látni az apjukat meztelenül?
2010. jún. 22. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Figyelj!

Ha úgy érzed, hogy apukád szeret téged, te pedig bízol benne... NYUGODTAN MENJ ODA HOZZÁ ÉS NE SZÉGYENKEZZ ELŐTTE! Tökmindegy, hogy most azt meztelenül vagy ruhában teszed.


Bár meztelenül inkább akkor beszélnék a témáról, ha ő is meztelen, ill. mindketten ruhában vagytok. (Amikor egy frekvencián vagytok.)

Az meg, hogy véletlenül merevedésed lesz,... már bocs, de apukád kisgyerekkorodban szted nem pelenkázott téged? Nem nyúlt hozzá a fütyidhez? Esetleg szted kisgyerekkorodban nem volt neked véletlenül akaratlan merevedésed? És mit gondolsz? NEKI SZTED SOSEM VOLT ANNYIÉVESEN MEREVEDÉSE???



A mai korodbéliek (nem tudom, hány éves vagy, nem osztottad meg velünk, bár sztem jó lenne,...) olyasvalamiből csinálnak problémát, ami valójában nem is létezik, csak beképzelik maguknak, hogy szégyellnivaló az, hogy ők is serdülnek, pedig apudék is serdültek, és annó ők is le7 ezt érezték, de ezt az érzést már leküzdötték.


Az hogy szégyellnivaló dolog az, hogy odamész apudhoz, aki a te egészed felének szülője, EZT CSAK TE KÉPZELED ÍGY BE...cikinek, égőnek!!! Valójában ENNEK TERMÉSZETES DOLOGNAK KÉNE LENNIE! Részben őbelőle lettél, részben neki köszönheted, hogy ilyen vagy, hogy fütyid van (amivel vagy elégedett vagy, vagy nem...), és ha így érzed, akkor hogy egészséges közegben nevelkedhetsz.


Sőt, abban sincs sztem semmi kivetnivaló, hogyha te kíváncsi vagy az ő fütykösére, hogy azt megmutassa neked. Ez egy intim (bensőséges, meghitt) pillanat az apa és a fia közt, ami ritka, és ha ezen az általad beképzelt gátláson képes vagy felülemelkedni, rájössz, hogy apád nem is olyan, amilyennek képzelted, ő is ugyanolyan volt, mint te is vagy, és a bizalmatok egymásban sokat erősödik.



Én azt mondom... ő a TE apud, aki szeret, és akit te is szeretsz, igaz?

Ha így van, akkor ne állíts akadályt a szeretetetek szabad áramlása közé!

NYUGODTAN MENJ ODA HOZZÁ, ÉS NE FÉLJ! :-)

Okés? ;-)


Üdv: EE

2010. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Anyámat láttam egyszer meztelenül, de az csak 'véletlen' volt. Apámat anno nem.

Anyám mostani barátját se... csak félmeztelenül (boxer volt rajta). Nem is vagyok kíváncsi rá.

Akit láttam meztelenül tágabb családi körben, az a nagybátyám felesége. Nagyon jóba vagyunk.

2010. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!