Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetbe, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetbe, most mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Első sorban lányok véleménye érdekel, de persze a fiúk se tartsák magukban. Kicsit hosszú is lesz, meg mondhatjátok, hogy miért nem hagyom már a fenébe, de nem olyan egyszerű,meg hát fiatalság bolondság.


A történet kezdődik február elején, amikor is megismerkedtem ezzel a lánnyal egyetemi kereteken belül közös óra miatt. Teltek a hetek heti kétszer találkoztunk és egy idő után elkezdtünk flörtölni egymással. El is hívtam randira, igent is mondott. Csókot ő kezdeményezte a második randin, mert az is volt, majd a kézenfogva sétálást is ő kezdeményezte. Szóval minden ment mint a karikacsapás. Majd jött a vizsga időszak, itt mind a ketten jóval elfoglaltabbak lettünk, ő sokkal inkább mint én, mert majdnem ki is rúgták, de a segítségemmel átment, de ez alatt az idő alatt nem találkoztunk, mert ő folyton tanult, mint a güzü. Háromszor hívtam el, mind a háromszor elfoglalt volt, gondoltam is magamban, hogy ilyet azért nem lehet csinálni, ha valakivel találkozni akarok akkor tudok rá időt szánni. Hétvégék se voltak jók, mert viszonylag messze lakik. Ekkor elkezdtem leépíteni a dolgot, hogy egyszerűbb legyen elfelejteni. Ez egészen augusztus közepéig sikerült is, amikor is találkoztunk valami buliban, történt egy szolid köszönés aztán részemről ennyi volt. De ő folyton szemezett velem, oda nem jött, de szemezett és bámult végig. Aztán most, hogy újra elkezdődött az egyetem, heti egy alkalommal találkozunk. Ha éppen a szoba másik részén ül mint én akkor szemez velem, ma viszont mellettem ült, mert segítettem neki az egyik beadandójában és folyton játékosan cseszegetett, teljesen olyan volt a viselkedése, mint amikor kisegyerek udvarolnak egymásnak hajhúzogatással és hasonlókkal.


A nyár végére, már tök jól elfeledkeztem erről az egészről aztán most megint benne vagy a közepiben.


Szóval szerintetek akarna valamit vagy csak xarakodás ez az egész? Én valahogy úgy állok, hozzá hogyha akar valamit akkor, majd ő kezdeményez, de a személyiségéből adódóan ez lehet, hogy soha nem történik meg. Rákérdezni se feltétlen szeretnék, hogy mi van, de ha ez a legjobb megoldás akkor végül is lehet róla szó.


De lényeg a lényeg, ti mit gondoltok erről az egész szituációról? Ti mit csinálnátok?


Ha esetleg bármi kérdés felmerül még akkor azokra is tudok válaszolni, ha tudok.



2018. szept. 18. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy én mit gondolok. Szerintem te egy sz.@r alak vagy. A lány még beléd van zúgva, de mivel te nem voltál képes türelmesen várni rá és fogalma sincsen hányadán álltok, mert még ezt sem voltál képes letisztázni, ezért szerencsétlen küldi a jeleket, de annyira béna vagy, hogy semmit sem veszel észre. Szegény lány.
2018. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1


Erre még nem is gondoltam, de csak azért nem tudom megértem ezt teljesen, mert HA nem vártam volna rá, akkor nem hívtam volna el háromszor randizni még azok után is, hogy annyit se mondott, hogy mikor érne rá, és ha ő ugyan annyira belém lenne zúgva akkor szerintem nem szakított volna meg minden nemű kapcsolatot a vizsgaidőszak és a nyár folyamán SZERINTEM. De lehet tévedek. Fel is pontozlak, mert ilyen nézőpontra nem is gondoltam még életemben.

2018. szept. 18. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele és kérdezd meg, hányadán is álltok. Tetszik neked, randiznál vele, tisztázni szeretnéd. Hidd el, sokkal imponálóbb.

Legyél tökös :)


29n

2018. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!