Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy olyan férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan férfivel viselkedni aki mindent meg mond hogy mit és hogyan kéne csinálni de ha ő kerül olyan helyzetbe akkor a kisujját se mozdítja?

Figyelt kérdés

Már éjjel megmondta nekem a tutit, azért hogy ő ne hallja a gyereksírást.

A gyerekem minden ébredéskor iszik cukor mentes teát, és éjjel kipisilt a pelenkából , teljesen átázott a ruhája.

Át kellett öltöztetnem teljesen, de a gyerekem öltöztetés közben is akart volna inni, még a pelenkát és a pizsoma alsót rá adtam hogy közben ihatta a cumisüveg tartalmát.

De felülről nem tudtam úgy megoldani , és nem is akartam húzni az időt az öltöztetéssel fél perc alatt átöltöztettem.

Ő 2 kézzel fogja a cumisüveget, lehetetlenségnek tartottam úgy felöltöztetni hogy ne essen ki a kezéből az üveg.

A párom egyből morog rám hogy adjam már oda neki a cumisüveget ne sírjon,,, igen ám de most vagy iszik vagy öltöztetem.

Amikor meg mondom neki hogy majd estére ő fog éjszakázni a gyerekkel és megnézzük hogy ő 1 hang nélkül átöltözteti e,arra már azt mondta őt nem érdekli.

Egész éjjel ment a tv hang nélkül, elromlott az éjjeli lámpánk, és jó volt látni félhomájban átöltöztetni a gyereket.

Amikor lássa hogy indulok a tv fele kikapcsolni átöltöztetés után, már leléptem az ágyról akkor mondja nekem rámförmedve hogy kapcsold mán ki a tv-t.!

Meg áll az eszem a páromtól.

Idegesít.

Mindig meg akarja nekem mondani mit hogyan csináljak, mert ő mindent jobban tud, de érdekes módon 1-szer nem kel a gyerekhez éjjel, és nappal sem törődik vele eleget, jóformán csak megszeretgeti, beszél hozzá néhány mondatot és annyi.

De se egy pelenka csere, se egy bilire ültetés, se átöltöztetés, se fürdetés, se etetés,még 1 cumis üveget sem tölt meg magától ha kifogy, olyat meg pláne nem hogy kakis pelenkát kivigyen a kukába.

Nem játszik vele, szóval elképesztő hogy ezekhez képest olyan okos, de semmit nem tesz érte hogy esetleg ha valami zavarja ő oldja meg a problémát.

Próbáltunk külön aludni, de 2 nap után jött vissza a szobába mert hiányzott neki a tv, és noszogatni kellett hogy menjen már ki.

A gyerek szoba a hálószobánk is.

Az egyetlen szoba ahol nyugi van.

Amúgy én azon az érven vagyok ha már nem is alszunk együtt sem akkor a házasságnak annyi.

Valami tanács?

Próbáltam vele már beszélni de csak ideig óráig tart.

Zavarja éjjel a gyereksírás de nem hajlandó nélkülünk aludni, vagy csak azért mert neki kell kivonulni és a tv marad?



2015. márc. 2. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, milyen férfit találtál magadnak és még gyereket is vállaltál vele...

Ott kell hagyni amúgy.

2015. márc. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. Próbáld megérteni/kideríteni ő miért gondolkodik így, pl.

Lehet, hogy a napja többi részében már kikészült és akkor éjszakánként meg már betelik a pohár. stb.

2. Ez nem kifogás, mind kettőtöknek nehéz időszak ez, ő is vegye ki a részét,

de ha már vitatkozni kezdtek, kezd azzal, hogy te megérted őt, hogy ki van készülve, de attól még ki kell vennie a részét.

3. Soha ne a személyét támadd (hogy ő ilyen, vagy olyan), attól csak fokozod a problémát. Inkább konstruktív kritikával élj, vagyis a viselkedése a probléma (...nem ilyen hülyének született, hiszed h meg tud változni), tedd hozzá hogyan kellene megváltoznia (lehet nem egyértelmű neki)

4. Ha végre cselekszik biztasd őt, dicsérj, ha véletlen többet tesz annál amit elvársz akkor egy 3. személy előtt dicsérd, hogy ő is hallja. Így még többet fog segíteni...


Ne feledd ha kritizálod építőjelleggel tedd! Ő egy "túlérzékeny férfi" ha a személyét támadod, csak mégjobban elzárkózik!

2015. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikol2323 válasza:
Őszinte leszek nekem egy 3éves házasságomnak lett nemrég vége pont ilyen dolgok miatt.Később sem fogsz tudni rá számítani sajnos:(
2015. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"... olyat meg pláne nem hogy kakis pelenkát kivigyen a kukába.

Nem játszik vele, ...

Te szoktál vele játszani, miközben kiviszed?

2015. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!