Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitottam, mert mas megoldas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam, mert mas megoldast nem láttam, mi várható?

Figyelt kérdés

Eleg sokat idegeskedtem a baratom miatt , mert miutan lefekudtunk elöször , azóta egyre kevesebbet ir, egyre kevesebbet talalkozunk , de a kapcsolatot tartani akarja

Van hogy eltelik 5 nap hogy nem ir

Ezt felhanytam neki , erre mondta , hogy miert nem irok en ? Mondjuk 2 hónappal ezelött mikor kezdtuk a kapcsolatot , nem kellett biztatni mert folyton irt , jött stb

Igaz mar akkor is mondta hogy baratsagot akar

Most mondtam neki hogy szakitani akarok es mától befejezem mert mar nem szórakozunk egyutt , mar csak vita van es duma, stb

Lattam rajta , hogy nem örul es mondta , hogy maradjunk baratok legalabb . Erre hatarozottan nemet mondtam es semmilyen szinten nem akartam felemás folytatast , baratkozasokat

Mondta a magaet , hogy igy meg úgy , védekezett stb

En úgy erzem hogy a kapcsolat kifújt es nem akarom varni azt a par órát amit ramszan

Mennyi a sansz, hogy ragaszkodni fog es változni fog ?

Vagy itt a vege ? Eleg sokat fektetett a kapcsolatba eddig , idön kivul minden mast , de sajnos több vasat tart a tuzben


2018. szept. 19. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szexre kellettél, most meg megpróbál barátként megtartani, hátha máskor beadod a derekad, Majd mondju pár hónap múlva. De az, hogy 5 napig nem ír, elmond mindent. Nem érdekled.

Szóval jól teszed, ha nem beszélsz hozzá, ne legyél a játékszere, akivel azt tehet, amit akar.


29n

2018. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is volt kapcsolat :D

Megmondta hogy csak barátnak lát + szex azért jól jön.. mit vársz?

2018. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt , hat habar szakitottam , nagyon szomorú es csalódott vagyok , sose hittem volna , hogy idejutunk , olyan igeretesen kezdödött , igazi tamaszkent volt jelen az eletemben , sajnos igy kellett befejezni

Igen , úgy nez ki nem kellettem

2018. szept. 19. 15:15
 4/14 A kérdező kommentje:

Kellett volna megtartani megis egy kapcsolatot hogy maradjunk tenyleg baratok , mert igy tenyleg kicsi a sansz hogy visszakéri magát es azert tartottam volna a kapcsolatot en is, mert egyedul vagyok stb ( de most mar h.lyet nem csinalok magamból )

De attól tartottam hogy vegul nem jelentkezik egyaltalan, elmarad teljesen es ezt megelözve tettem amit tettem

Szerintetek hany szazaelek hogy folytatni akarja a kapcsolatot ?

2018. szept. 19. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Nenene ne ezen agyalj. Ha látja, hogy van kiskapu, ki fogja használni és ösztönösen, tudat alatt is tudni fogja, hogy veled bármit meg lehet tenni. Pont azzal érsz el többet, ha nem beszélsz vele.


29n (1-es)

2018. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"de sajnos több vasat tart a tuzben"


És te ezek után még vársz rá?

2018. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért olyanhoz ragaszkodsz, aki nem is akar tőled igazából semmit?


Van ezer és egy normális ember, aki megtenne bármit egy normális nőért..

2018. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ezer es ezer

Hosszú idö utan ez volt egy ember , aki jònak tunt

2018. szept. 19. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:

De mi alapján tűnt jónak? :D

- mondta hogy nem akar kapcsolatot

- mióta megkapott, le se sz&&r

- de azért talonban tartana, hátha újra meghúzhat

- több embert is fűz egyszerre

Ezek közül melyik miért olyan jó? Nem értelek, esküszöm...

2018. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vajon ha nem fekszem le vele , akkor nem lett volna ez a megromlasa a kapcsolatnak ?
2018. szept. 19. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!