Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért szakítottam a barátomal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakítottam a barátomal mert inkább tanult minthogy velem lett vólna. Hogyan dolgozam fel a hiányát?

Figyelt kérdés
Egyetemista vólt, nagyon szerettem de most hogy elkezzdődőtt a suli alig figyelt rám. Mondta hogy nekem is kéne tanulnom mert buta maradok és itt telt be a pohár és szakíttotam. Viszont most híányzik nagyon és hiába írok neki nem reagál pedig ő bánttot meg engem. Nagyon okos volt és jó lelkü lehet már sose találok olyat mint ő. Hogyan lehet ezt feldólgozni?
2017. szept. 14. 23:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hejes írásért bocsi telórol nem megy.
2017. szept. 14. 23:48
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg vissza kellene menned a suliba.
2017. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
a telefon az új kifogás arra, h egyesek nem tudnak magyarul?
2017. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Igaza volt a baratodnak.
2017. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szergej55 ***** válasza:
100%
Túlnyomtad az egoizmust.
2017. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem pölö tanulj :D Bár a te agyad valószínűleg gyorsan megtelik.
2017. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Te szakítottál vele? Nehéz elhinni.
2017. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

"Hejes írásért bocsi telórol nem megy."


Most, hogy mondod, tényleg nincs "ly" billentyű az enyémen sem. xD

2017. szept. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Rajott, hogy az egyetemen nalad 1000x ertelmesebb csajok rohangalnak.

Tanulnak es elernek valamit az eletbe. Te babam ilyen helyesirassal semmit nem fogsz. Nem akart egy buta libat eltartani, kesz.

Mindenki a maga ertelmi szintjehez kozel akar megallapodni. Te maximum a falu tragacsos bejemves schavo csaja lehetsz, akit csak azert vesz el egy nap, mert bekaptad a legyet

2017. szept. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább össze kellet volna tenni a két kezed, hogy ilyen normálisan gondolkodó pasi leállt Veled. Az írásodból meg látszik, hogy nem teló miatt, nem gépelési hibák miatt nem tudsz helyesen írni. Többek közt: "vólt" az volt, "lelkü" az lelkű, "feldólgozni" az feldolgozni.
2017. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!