Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az apás szülésröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az apás szülésröl?

Figyelt kérdés

Több ferfitol es nötöl hallottam h apas szüles utan a ferfi nem tudott ugy nezni a kedvesère mint elötte.

Mik a tapasztalatok?

Ferjem szeretne bennt lenni de tartok töle

Nem akarok ugy jarni mint sokan


2018. szept. 19. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Jó dolog, de, az alábbiak szerint:

Ha normál szülés, akkor csak a vajúdás kezdetekor, és utána menjen ki.A többi nem nekik való. Egyszerűen legyél határozott ez ügyben. Ős régen nem is engedték be a férfiakat, és szerintem helyesen.

Ha császáros, akkor mindegy mert semmit nem fog látni, csak amikor felmutatják a babát.

2018. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Az én véleményem szerint jóban-rosszban.... és a szülést átélni nem jó dolog, legalábbis gyakorlatban.


Szép gesztus, hogy bent akar lenni, ilyenkor nagy szükség van a támogatásra.

Egy felnőtt férfi már felfogja, hogy ami lent történik, az bizony kőkemény természet, nem kisgyerek már.


Mindezek ellenére beszéljétek meg és döntsetek közösen!

2018. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

szerencsere csaszar volt, esely sem volt bent lennie.


gyorsan felepultem, a szexualis eletunk remek maradt, le se tudom vakarni magamrol a ferjemet:)


37N

2018. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél bent volt a szülésnél, bár a 21 órás vajúdás nagyobb részére hazaküldték pihenni. A barátnőm örült neki, hogy bent volt a férje, és a második gyerek megfoganásából illetve az élménybeszámolókból kiindulva nem okozott tartós traumát a férjnél. Szerintem felnőtt emberek el tudják dönteni, mit tudnak kezelni és mit nem.
2018. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ez gondot okoz, annak mindegy, hogy bent van-e. Azt zavarni fogja, hogy kitágul, szétreped, bent van, kijön, megnyúlik, lógni fog....

Normális esetben erősíti a kapcsolatot a férfi és nő között. Vagy csak én tudok erre több példát. 😉

2018. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Apás szülés egy divat. Nem egy párnál tudom, utána semmi kedve nem volt a férfinak szexelni a párjával.
2018. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

evezredeken at nem volt helyuk a ferfiaknak a szulesnel. nem ok nelkul.


ja, hogy az ismerosoknek nem okozott torest a nemi eleteben a bentlet a szulesnel... talan te tartod a gyertyat, mikozben probalnak szexelni? nyilvan nem fogjak bevallani, hogy apanak azota nem all fel.


37N (anya)

2018. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Évezredeken át nem volt helye a szikének az orvosi eszközök között, mert az milyen már hogy felvágják az embert mint egy malacot?


Attól mert valami régen nem volt, és nem volt helye sem, az nem indokol semmit a jelenben. Régen a mosóedénynek sem volt helye a lakásba... most dobjuk ki a mosógépet?

A férfiakat meg nem a meghittség miatt lökték el a szüléstől, hanem mert anno elég merész vállalkozás volt a szülés, és konkrétan lelkileg elég nagy trauma látni ahogy meghal a feleséged, asszonyod szülés közben. :/


Ezzel nem az apás szülés mellett akarok kampányolni, mert én sem akarom, hogy ott legyen velem az apa, amikor...

csak érvelési hibára akartam felhívni a figyelmet!

2018. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Az apa és a férjed ugyanaz a személy?

A férjed nyugodtan bent lehet az apa meg kint vár addig.

2018. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ferjem a gyerek apja
2018. szept. 19. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!