Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy ha egy évek óta tartó kapcsolatban a párok nem csókolják meg egymást akkor ott baj van?

Figyelt kérdés
Húsz év kapcsolat után azért ne várjuk már el, hogy szenvedélyesen szeresse egymást két ember.
2018. szept. 20. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed hogy emberek 20 év házasság után nem csókólóznak?:D
2018. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Köszönjük Emese!
2018. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez mindenkinél másképp működik... Gyerekkoromból emlékszem arra, hogy apukámat és anyukám többször láttam csókolózni, pedig túl voltak már húsz év házasságon...
2018. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én értem miről beszél a kérdező.

Mi szeretjük egymást több év után is, mégsem vagyunk csókolózósak, nem fogjuk egymás kezét. Erre már többször kaptunk gúnyos megjegyzést, anyós harsogva mondta, hogy ismerőse látott minket sétálni és milyen szerelmespár az aki nem fogja egymás kezét. Társaságban, tömegközlekedésen nem mászunk egymásra. Minap társasággal voltunk szórakozóhelyen, szemben ült egy baráti pár és a lány folyamatosan etette, csókolgatta, simogatta a barátját, olyanokról beszélt hangosan, ami nem tartozott rám. Már nem tudtam hová nézni. Ő mondta nekem, mennyire furcsa, hogy alig pusziljuk meg egymást. Ő ezt nem bírná ki. Hát ez van.

2018. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pl: mi 15 év után már nem szoktunk, pedig szeretjük egymást.
2018. szept. 20. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
4 Ilyen idős házasságban, meg egyáltalán bármilyen kapcsolatban és házasságban nem illik más emberek előtt egymásra tapadni, csókolózni. Ez csak és kizárólag a két félre tartozik, zárt ajtók mögé, nem nagy nyilvánosság elé.
2018. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De a saját kapcsolatod alapján 7 milliárd emberre ráhúztál egy sémát. Ez a gond.
2018. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nyilvánosan csókolózni, de ha már jó szex sincs köztük, akkor az kapcsolatnak kapcsolat, csak nem párkapcsolat, hanem barátság vagy valami hasonló.
2018. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Nos, többek közt ezt szoktam felhozni, mikor egyesek itt az életük értelmét a párkapcsolatokban látják. Hogy ez messze nem egy állandó állapot.

Persze mindig jó alaposan felpaprikázódnak rajta, hogy a szép légváraik romba dőltek, és szorgosan nyomják a piros kezeket :DDDDDDDD szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogják, mert az ugye derogál.

2018. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valszeg nagyrészt azok gondolják ezt, akik 1-2-3 éves “kapcsiban” vannak, és megragadtak vhol kamasz-szinten, pl. “nem bírják” visszafogni magukat, és kb. pettingelnek a metrón, ilyesmik. A “kisebbik” részre még nem jöttem rá, de pl. anno apósomtól visszahallottam, hogy “nem látszik rajtam, h olyan nagyon szeretném a fiát”... persze hogy nem bhaszki, engem még az alapvető társadalmi normákhoz való alkalmazkodásra neveltek (de az is lehet, hogy belső késztetés, nemtom), miszerint anyósomék orra előtt nem fogok belemászni a férjem szájába... letojom, hogy a sógorom kb. ott pettingel az épp aktuális (11 évünk alatt kb. 9.) csajával, én tisztelem annyira a körülöttünk lévőket, hogy nem nyomom nekik a műsort - ez otthonra való, kettőnkre tartozik. Pont.

Na de a csókhoz visszatérve: egyrészt kívülállók nem tudhatják, hogy mennyit csókolóztok, innentől a dumájuk le van ejtve, ha meg mégis tudják (pl. elmondod nekik), szerintem az se oszt-szoroz... mi is kevesebbet vagyunk egymás szájában, mint mondjuk 5-6 éve, ellenben rendszeresen és gyakran összebújunk, megsimogatjuk egymást, puszit adunk egymásnak. Egyszerűen így esik jól, és szerintünk ugyanúgy kifejezi a szeretetet/szerelmet - ha nem jobban, mert az utóbbi években a “smárolás” inkább “csak” a szexuális vonzalmat fejezi ki nálunk, míg az ölelés, simogatás, puszi, stb... az annál sokkal mélyebb érzelmeket. :)

2018. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!