Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tippetek van erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tippetek van erre? Elveszíthetem ezért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom hogy bár van egy amúgy jól működő kapcsolatom, szeretem a barátomat és tudom hogy ő is engem, a napokban többször vitatkoztunk. Már korábban is volt ilyen időszak de akkor megbeszéltük. Az volt a gond hogy volt mikor eleve nyűgösebb meg fáradtabb voltam és emiatt olyan miatt lecsesztem amiért nem kellett volna. Vagy mondtam neki valami bántót. Például volt nap amikor egész nap órám volt (egyetemre járok), fáradt voltam nagyon és utána találkoztam vele. Amúgy örülök mindig ha látom, sokszor utána jobban érzem magam de mikor még helyben vele vagyok akkor néha nehezen tudom kezelni.

Neki is van néha gondja meg dolga de, mégse volt velem bunkó és nem sértegetett.


Nem akarnám amúgy elveszíteni emiatt. Mit tegyek?

Örülök mindig ha látom és utána sokkal jobban érzem magam de a találkozás pillanatában nehezebb.


Különben igyekszem jót is tenni, például meglepem valamivel hogy feldobjam a nehéz napját meg azért érdeklődök hogy telt a napja, meg amúgy bocsánatot is kértem már tőle.

Ő ezt lerendezettnek tekinti de én tudom hogy ez nem mehet így bármeddig.


Igaz hogy ez a hét különösen nehéz volt, mert nekem több órám volt, fárasztóbb, több volt a dolgom, neki is több a dolga ezért csak így tudtunk találkozni.


Lesznek lazább hetek is, de mégis, hogy kezeljem ezt?

Ki kellene zárnom a fejemből a stresszt ha látom, vagy ha nem is sikerül, mégha el is mondom neki mi bajom, legalább nem kellene őt lecseszni.


Persze lehet mondani hogy ne találkozzunk stresszesen de ez nem megoldás. Meg, neki volt kedve látni engem fáradtan is meg amúgy még készülni az óráira, még azt is szeret úgy hogy mellette vagyok. Szóval őt nem zavarom de én felhúzom magam.


2018. szept. 20. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként tudja mennyi dolgom van és amúgy nem értékeli le, tudja hogy nekem se könnyű olykor. Meg én is igyekszem őt megérteni. Mégis, szeretnék valami tippet.
2018. szept. 20. 20:14
 2/2 anonim válasza:
Lazításra van szükséged, hogy újra tudj töltődni, na meg néha szedj be Magne B6-ot.
2018. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!