Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tippetek, mi történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek, mi történhetett a háttérben, amiért letiltott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves férfi vagyok, és van egy közel 3 éves kapcsolatom.

Van egy lány, évekkel ezelőtt ismertem meg Tinderen. Randiztunk párszor, de aztán megmondta, hogy alsó hangon 10 férfi jár az ágyába. "Aberrált vagyok" - ezt ő maga mondta magáról. Úgyhogy volt 2 hét nem beszélés köztünk a bejelentése után.

Aztán felvettük a fonalat, és szex lett a dologból. Igazából vele veszítettem el a szüzességemet, 23 voltam. Előtte csak csókig jutó kapcsolataim voltak. Felmentem hozzá, lefeküdtünk 3X, másnap reggel eljöttem, és soha többé nem találkoztunk, nem is beszéltünk, mert mindketten mást akartunk. Ő képtelen volt elköteleződni, én azonban komoly kapcsolatot kerestem. Anno nagyon szerettem volna vele komolyat, de hát nem az a fajta nő volt. Nagyjából 1 évvel később ismertem meg azt a lányt, aki jelenleg is a barátnőm.

Fél évente vagy ritkábban, rá szoktam keresni a Facebookon erre a lányra. Csak hogy mi van vele. Persze nem sokat látok, hisz nem vagyunk már ismerősök.

Már tavaly év végén sem találtam, és tegnap is mikor rákerestem, sehol sem volt. Mikor a barátnőm írta be a nevét, azonnal megtalálta. Vagyis letiltott engem.

Az hogy letiltott, nem zavar, de érdekelne, hogy miért?

Évek óta nem beszéltünk, soha nem adtam jelét annak, hogy rákerestem évi 1-2X, nem tudhatta meg. Akkor meg hogyhogy évek távlatából csak úgy hirtelen letiltott? Barátnőm azt mondja, hogyha tényleg nem adtam jelét, vagyis nem likeoltam semmilyét véletlenül, akkor valszeg ő keresett rám. Mert le se tudna tiltani anélkül, hogy rám keresne. Azt mondja, szerinte idegesítettem valamiért ezért letiltott.

(Megnéztem a saját letiltásaimat, de nem azért nem látom, mert az enyémből van letöltve, hanem mert ő engem.)


Amúgy nem fontos, csak érdekel az oka. Hátha valakinek van hasonló tapasztalata, magyarázata.


2018. jún. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

valszeg a csaj változtatott az "aberrált" életmódján, (komoly kapcsolata lett szerintem) és megpróbált mindenkit letiltani akivel kavargatott.

Vagy új facet csinált magának külön csak az ilyen pasikhoz, de ha ilyen rég óta nem találkoztatok, ez nem lehet személyesen csak ellened...

2018. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En is tiltottam mar le evek utan valakit.

Az oka egyszeru volt. A Face allandoan kiadta, mint lehetseges ismerost, es ez rohadtul idegesitett. Igy letiltottam.

2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

már csak annyit, hogy mégis mi a szart akarsz egy ribizlitől ha van barátnőd?

kiv lennék a barátnőd tisztában van e a háttérinfókkal, ki is volt ez a lány valójában.

2018. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A többiek igazából mindent leírtak.
2018. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindennel tisztában van a barátnőm. És semmit sem akarok tőle. Csak csekkoltam néha, mert érdekel hogy alakul neki. De ez igaz pl. volt osztytársakra is.
2018. jún. 25. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy facebookon mi történik egyáltalán nem releváns az életre nézve. Tök mindegy mit miért csinál egy régi ismerős. Ne rugózz ezen. Lehet nem is emlékszik rád
2018. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!