Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, vagy elviselnéd, ha nagyon paranoiás lenne amikor nem veszitek fel a telefont?

Figyelt kérdés
Egyből arra gondolna, hogy baj történt veletek vagy meghaltatok.
2018. szept. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

*Egyből arra gondolna, hogy baj történt veletek vagy meghaltatok.


Ez kamu szöveg. Kontrollálás a valóság, de rejti előled az illető.


Aki ezt mondja az kamuzik. A féltékeny emberek jellegzetes rejtett kontrollja.

2018. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Így van, ez kamu. Az egyes megmondta a frankót, metszed? 😁
2018. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu!
2018. szept. 20. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
3 Dehogy nem:DD Na tudod kit etess vele, lehet hogy van aki benyeli ezt a kamu szöveget, de én nem volt "szerencsém" féltékeny egyedhez..
2018. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakitanek.
2018. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hiszem, hogy meghalt, de legalábbis kirabolták, de én a tesómért is így aggódom, rá meg nem vagyok féltékeny.
2018. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavart, megbeszéltük, azóta nem aggódik feleslegesen. Viszont hozzátartozik, hogy mindig tudjuk épp merre van a másik, így tudjuk mikor baj, ha nem veszi fel, és mikor várható. Legutóbb az én hibám volt, hogy nem ért el (beszéltem vele, amikor elindultam, kb 15 perc lett volna az út, 2 óra múlva sem értem vissza, és nem ért el, mert nem volt térerő a kocsmában ahová hirtelen ötlettől vezérelve beültünk), így nem haragudtam rá, bocsánatot kértem.
2018. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!