Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, ha nagyon sokszor szundikálna el?

Figyelt kérdés
Filmezés, gépezés közben és a szex után egyből.
2018. jún. 24. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy 70 felett már nem haragudnék szundikálásért.
2018. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék, hanem elküldeném orvoshoz.
2018. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20+ éves csak, nem 70.
2018. jún. 24. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha sokat dolgozik akkor ez könnyen előfordulhat.
2018. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Lol, nem. Nem generálok felesleges apróságokból problémát.
2018. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Állandó éjszakás vagyok, össze-vissza van a bioritmusom, hajlamos vagyok filmezés közben bealudni (kb állandóan). Szerencsére párom megértő és tolerálja :D
2018. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
A férjem is ilyen. Filmet csak szotyival nézünk, így ébren tud maradni. Szex után én is elfáradok, főleg mióta gyerekeink vannak, olyankor nem zavar. Az egyetlen szitu, amikor idegesít, az, ha beszélgetünk és közben csukódik le a szeme. De mivel én meg reggel vagyok használhatatlan, ő ugyanezt átéli velem. Az első 2-3 évben zavart, most már csak mosolygok rajta, szeretem ezzel együtt is. 😊
2018. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem zavarna. Viszont valami e.ü gondra utalhat. Bár nem tudok semmit az életéről. Mikor kel..mit dolgozik,mit eszik iszik dohányzik e...?

Jártam 3 és 4 műszakban dolgozni állandó éjszakára stb...eléggé fúrcsa dolgokat produkáltam én is. Energia ital függő voltam amikor "kiment"belőlem kb mintha leverte volna valami a biztosîtékot. Éjszakai alvása nyugodt e párodnak.Egyik exem pl félt a teljesen sötétben... én pedig nem tudtam "a világosban aludni". Nagyon ellene vagyok a külön alvásnak de. Mondjuk külön alvásnál fúrcsa ha a szex után külön kell menni. Kb mintha titkos szeretők lennénk.

2018. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem haragudnék, de fura lenne ha folyton így bekómálna. Ha korán kell, fáradt munka után és ezért alszik el néha így még érteném, de ha konkrét ok nélkül folyamatosan elszundítana akkor azért aggódnék miatta.
2018. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom rá, ha elalszik filmezés közben. Ha olyan pózban fekszünk, hogy közben átölel engem es oldalra vagyunk fordulva, akkor szinte mindig elalszik, azt mondja azért, mert szereti az illatom és megnyugtató a közelségem. Este felé meg kb akárhogy nézünk akármit, mindig elalszik. Engem ez így nem zavar, olyan békés. De ha tényleg mindig mindenen bealudna, gépezés közben is, azt már furcsának tartanám :O
2018. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!