Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért nem lehet szemezni a lányokkal? Vagy csak én vagyok béna?

Figyelt kérdés

Bárhol járok nem néznek vissza, elhúzzák a fejüket, stb.

Miért van ez?


2018. szept. 20. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy jóképű.
2018. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Budapesten az emberek nem akarnak barátkozni, ismerkedni, vagy akár csak szemezni - én is ezt tapasztalom. Valahogy igénylik a személytelenséget. Talán azért, mert túl sok itt az ember és "túlterhelődnek" velük, ezt pedig valahogy kompenzálni kell.
2018. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert látják rajtad hogy 27 éves nőgyülölő vagy aki korábban súlyos alkohol problémákkal küzdött, jelenleg pedig egy 8 nm-es szobát bérel, nincs vagyonod, autód, és sajat bevallásod szerint is moderáltan ronda az arcod :)) jk
2018. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját magamról tudok nyilatkozni:

-van párom

-sokan képesek bármit félreérteni, azt is, ha rájuk pillantok, ezért inkább nem nézelődöm

-volt már nagyon negatív tapasztalatom több is: el kellett menekülnöm, kiabált velem a srác hogy biztos nincs pasim csak kamuzok, szoknyám alá fotóztak stb.


Szerintem ezek bőven elég indok arra, hogy betegyem a fülest és igyekezzek elkerülni mindent. Sajnálom, ha neked ez negatív, de legtöbben ezek miatt kerülünk mindent.

2018. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Mert látják rajtad hogy 27 éves nőgyülölő vagy aki korábban súlyos alkohol problémákkal küzdött, jelenleg pedig egy 8 nm-es szobát bérel, nincs vagyonod, autód, és sajat bevallásod szerint is moderáltan ronda az arcod :)) jk"


MEgható hogy ennyire ismersz. Édes kislány lehetsz.

2018. szept. 20. 23:26
 6/12 A kérdező kommentje:

Négyes : ez OK, de nyilván nem minden lánynak van bakja, így nem értem miért nem szemez velem senki.


Pedig mindig próbálom keresni a tekintetüket reggel a metrón a kis édességeknek.


Olyan cukorfalatok szállnak fel állandóan, hogy alig bírom ki ott majd felrobbannok pedig minden reggel kiverem, ahogy kell.

2018. szept. 20. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Én 27 vagyok most, nem vágyom nőre. Már olyan szinten vagyok hogy kizárólag szexuálisan vonzanak. Így néha lesüllyedek az ösztönlény szintre és szexelek velük, de ennyi. Nincs több kapcsolatom velük, szellemi értelemben pláne nincs."
2018. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem a szerelmetes pamacsoddal vagy. Máris megcsalnád?
2018. szept. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan cukorfalatok szállnak fel állandóan, hogy alig bírom ki ott majd felrobbannok "


Biztos latjak rajtad, hogy csak egy puncit latsz bennuk.

Amugy minek neked no, mikor gyulolod oket?

2018. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De lehet, csak jól kell kinézni hozzá.
2018. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!