Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi az amit először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az amit először megnéztek egy lányon?

Figyelt kérdés
Ha kiszúrtok egy lányt mi az ami felkelti a figyelmetek? Haja,arca vagy esteleg az alakja ,öltözködése? Mitől szép egy lány?

2018. szept. 21. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Arc. Majd a lábfejei, talpak, lábujjak. Lábak, alak, kiemelten a popó.
2018. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Arc, aztán testalkat, fenék, láb, cici...
2018. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mit is? Amit látok belőle. Egyben lássak összhangot, amitől vonzó lesz. Hiába tetszik egy popsi, egy cici, nem vihetem, hogy ez kell belőled.
2018. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben van. Nem mindegy, hogy télen az utcán nagykabátban látom, vagy nyáron strandon bikiniben.

Alapesetben (ha mondjuk beltérben átlagos irodai öltözékben van), akkor a haját, ill. a tekintetét. Itt nem a szeme színére gondolok, hanem arra, hogy barátságos, kedves tekintete van, vagy mondjuk lenéző, elutasító.

Ha nyáron a belvárosban valami lenge ruhában van, akkor azt, ami látható rajta: ha testhez simuló nadrágban van és előttem megy, akkor a popsiját, ha szembe jön velem, akkor a mellét stb.

2018. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Arc, szem. Aztán a többi szépen sorban.
2018. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt nézik, vékony-e. Ha nem az, észre sem veszik.
2018. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek szép ez a Kemény Zsanett nevű lány? Műhaj,műszáj tényleg semmi eredeti nincs rajta,mégis az ilyen lányokat nézik meg a fiúk. Nem vagyik rá irigy komolyan,mielőtt még valaki azt vágná hozzám én őszintén megmondom lány szemmel is ,ha szerintem tényleg szép egy lány,de szerintem ő nem az. És a gyerekek példaképe a csaj és ez a legnagyobb baj.Ha valaki nemtudná kiről van szó nézze meg instagrammon a csajt (zsaneszka.néven),vagy facebookon. A középsuli című sorozatban szerepel (youtube sorozat). És fiúk mondjátok meg őszintén a véleményetek róla.
2018. szept. 21. 10:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Arc, haj, szem, testalkat, öltözködés.
2018. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintetek szép ez a Kemény Zsanett nevű lány?"


Smink nélkül átlagos, bár számomra sminkkel visszataszító.

2018. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Zsani nálam bejövős, de szigorúan csak szexre.

el nem tudnám képzelni, sőt komolyan venni mint barátnő.

egy tipikus tucat pózer tini csaj, az ilyenekre szokás azt mondani hogy használod egy darabig aztán ha meguntad lecseréled.


a kérdésre válaszolva, általában a fenekét nézem meg aztán utána az az arcát.

volt is belőle bajom, hogy hátulról 10/100 volt a hölgyemény, de mikor visszafordultam hogy meg nézzem az arcát, majdnem leestem a motorról :D

2018. szept. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!