Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vehetem bóknak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetem bóknak, ha a párom Mila Kunishoz hasonlít?

Figyelt kérdés
Szerintem nem szép nő és kicsit rosszul esik, hogy szerinte rá hasonlítok. Olyan egy kicsit szerintem, mint egy boszorkány.
2018. szept. 21. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Melyik Mila Kunisra? A smink nélkülire, a terhesre, vagy a puccba vágottra?
2018. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem csak hogy nem szép, hanem a szeme árulkodik róla.


Tagadd meg ezt a beszédet..hangosan kimondva.

2018. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen átlagos nő.
2018. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Páromnak nagyon bejön, de szerintem is átlagos, sőt, ronda, főleg smink nélkül.
2018. szept. 21. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
"Páromnak nagyon bejön" - ez a lényeg, úgyhogy igen, vedd bóknak, akkor is, ha neked pont nem tetszik.
2018. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
4 Akkor a párod vonzódik az okkult emberekhez. Ez nem kicsit gáz..
2018. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondhatná azt is, hogy "teccő nekem", de azt a héten már lehet sokszor mondta, ezért próbálta máshogy is a tudtodra adni, hogy bizony még mindig teccő neki.

32/f

2018. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ajaj, engem is hasonlítottak már Mila Kunishoz... Bár szerintem egyáltalán nem hasonlítok rá, hacsak nem számítjuk, hogy barna hajam van, és zöld szemem ...

Kérdező, ha neki tetszik a nő, akkor bóknak vedd. Hidd el, attól még, hogy emlékezteted rá, attól még nem biztos, hogy tényleg hasonlítasz rá. Pl. ha betennél magadról egy képet, 99%, hogy mindenki azt írná, hogy nem is hasonlítasz rá. Mint ahogy valószínűleg rólam is mindenki ezt írná.

2018. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Aki szerint Munka Kunis nem szép nő, az buzy.
2018. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerintem sokan itt már annak is örülnének ha Mila Kunis egyáltalán szóba állna velük. Kíváncsi lennék ti hogy néztek ki. Ha ő nem szép, akkor szerintetek ki az? Az itt író férfiaknak mindenki csúnya.
2018. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!