Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Ha nagyon hasonlít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Ha nagyon hasonlít a személyiségetek vagy az, ha ellentétei vagytok egymásnak?

Figyelt kérdés
Nektek mi jött be? Mik a tapasztalataitok?

2018. jún. 8. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ért véget egy kapcsolatom a túl sok különbség miatt... Egyszerűen nem lehetett már tovább kezelni a nézeteltéréseket.

Szerintem azba jó, ahol azért rengeteg mindenben hasonlítotok, de mégis van 1-2 különböző hobbi vagy vélemény frlfogas

2018. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt a vége.

Ez csak színesíti a kapcsolatot.

2018. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétek taszítják egymást a párkapcsolatban, és csak a fizikában vonzzák egymást.


Az a jó, ha minél több közös van bennetek.

2018. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egymás ellentétei:

1. Nagyon nagy szenvedély volt, azonban nem bírtuk sokáig egymás mellett, rövidesen kiütköztek, hogy mennyire élesen látjuk a világot, mennyire máshogy élünk, gondolkodunk, mit tartunk fontosnak. A kémia azonban tényleg jelen volt, szinte túlságosan is. :D

2. Sivár kapcsolat volt, engem unatott, amiért ő rajongott, ő pedig nem értettem az én dolgaimat. Annyira mások voltunk, hogy még veszekedni se veszekedtünk, inkább ráhagytuk a másikra. Teljesen érdektelen. Egyedüli közös pont a programok, a pezsgés szeretete volt, mindig úton voltunk, ez tartotta életben a kapcsolatot. Már ameddig.

Akivel hasonlított: nem volt még ilyen, még keresem. :D


Szerintem is az a megfelelő, ha a lényegi pontokban nagy a hasonlóság vagy közel azonos, de eltérések mindig is lesznek, meg persze kell is néhány, amiben mások vagytok.

2018. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*értette
2018. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül inkább a túlzó hasonlóság, mert a kb. minden téren felbukkanó ellentétek csak egy ideig izgalmasak, utána csak konfliktus van belőlük.
2018. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az, ha hasonlítotok. Kevesebb konfliktus, több közös dolog (hobbi, beszédtéma, programok, világnézet stb). Én ilyen kapcsolatban vagyok most és imádom. Nincs az, hogy valamelyikünk bulizna a másik meg nem, mert egyikőnket sem érdekli a bulizás. Nincs az hogy nem tudunk egymás témáihoz hozzászólni vagy nem érdekelne az, ami a másikat igen. Mindig találunk olyan programot, ami mindkettőnket érdekli. És még sorolhatnám.
2018. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk/nekem az jött be hogy kb 99,9% teljesen egyformák voltunk...az exnél 99% különbözőség ami pokollá tette az életemet.


Sajnos előbbinél a halál választott el minket de a szivemben mindig ő marad az igazi, az egyetlen!

2018. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen akkor működik jól egy kapcsolat, ha a két fél értékrendje, életképe, jövőbeli tervei azonosak. Jól működik a kapcsolat ha mindkettő otthon ülős, vagy épp bulizós, esetleg közös hobbijuk van. Ha nagyon különböző két ember, az előbb utóbb rengeteg konfliktust szül. Rengeteg kérdést olvasni itt is, hogy jogosan haragszom e a páromra ezért vagy azért..Ez mind abból adódik, hogy más az értékrendszerük. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak nem illenek össze. Mert ami az egyiknek teljesen normális (pl. külön nyaralás, külön kassza stb., az a másiknak szentségtörés). Más kérdés, ha valaki túl temperamentumos, és a párja is ugyanilyen, akkor jön a két dudás egy csárdában esete.. Nagy ritkán előfordulhat, hogy nem zavarja egyik félt sem, hogy az egyikőjük jobban szeret otthon lenni, vagy henyélni a tengerparton, a másik meg bulizni, hegyet mászni stb. de szerintem ez ritkán és csak ideig óráig működőképes.
2018. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló személyiség. Nyilván ne legyünk egymás klónjai és feldobja a kapcsolatot egykét eltérés, de hosszútávon nehezen összeegyeztethető ha a két fél nagyon eltérő. Eleinte persze érdekes és izgalmas, lehet csodálni a másik életvitelét, a nagy rózsaszín felhők között lehet kompromisszumot kötni, de idővel kiderül, hogy a felek mást akarnak.
2018. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!