Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új főnököm rettentően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új főnököm rettentően hasonlít egy évek óta íródó regényem egyik főhősére (csak jó tíz évvel idősebb kiadásban), akibe eléggé bele vagyok zúgva. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

Sok időt is töltünk együtt, és komolyan feszélyez a dolog, mióta észrevettem. Először csak szimpatikusabb volt, mint mások, de aztán leesett, hogy miért. És nem is egy hétköznapi karakterről van szó.

Mit lehet ezzel kezdeni? Idővel megszokom? Vagy végül ebbe a pasiba is belezúgok majd? Nem szeretném! És munkahelyet váltani sem szeretnék. Volt már valaki hasonló helyzetben?


2018. ápr. 3. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem amíg az eszedben tartod, hogy igazából nem őt látod, hanem egy idealizált képet látsz bele, addig nem lehet probléma
2018. ápr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. Barátnő pasija, kolléga, főnök, mindig TABU.
2018. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Hát, nem is áll szándékomban kikezdeni vele! De amit tudatosan akarok, az nem mindig esik egybe azzal, amit tudat alatt művel az agyam. Nagyon nem egy korosztály vagyunk, ez legalább eszemnél tart. :)
2018. ápr. 3. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért mennyi idősek vagytok?
2018. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Ha te bele vagy zúgva a saját regényed egy SZEREPLŐJÉBE, akkor ez inkább tini párkapcsolatok kategória.

Majd kinövöd.

2018. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a harmincas éveimben járok, ő meg már hatvan felé közelít. Mondjuk bőven letagadhatna belőle, de ettől még annyi, amennyi.
2018. ápr. 4. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös, nem értem miért gondolod így. Amennyi időt én azzal a karakterrel eltöltöttem már írás közben... ha ennyi időt (éveket) töltenék el olyan testi-lelki közelségben egy valós férfival, mint vele, abba is beleszeretnék, még akkor is, ha nem lenne az esetem.
2018. ápr. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!