Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Magyarországon ilyen stílusú, kisugárzású nők?

2018. szept. 22. 14:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Fúh de szánalmas vagy, ahogy görcsösen próbálod igazolni magad. :D

Látszik, hogy életedben nem jártál Budapesten, itt élek születésem óta, de messze nem így néz ki minden második csaj az utcán.

2018. szept. 22. 15:44
 12/28 anonim ***** válasza:
65%

"unalmas már ez az "utcán ilyenek jönnek szembe" duma, általában olyanoktól, akik otthon ülnek egész nap"


Kérdező, ezt honnan veszed?

Pesten tanulok, vonattal járok be az agglomerációból nap mint nap, kiskörúton van az egyetem.

Semmi különös a lánykád képe, tucat csajt látok nap mint nap, aki ilyen.

2018. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

10-es, ezt nekem válaszolta, én vagyok a 70%-os:)

De amúgy mindegy, ő még nem mozdult ki szegény (kérdező) Csajágaröcsögéről, és látott egy nőt a yutubon szegényke...

2018. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

Megnéztem én is.

BÁRMELYIK gyakornok csaj megüti ezt a szintet a munkahelyemen.

2018. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11: Jaja, baromi görcsösen! :D Te már csak tudod, mert te valami látnok vagy médium vagy, ugye drágám? :D
2018. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Szóval vannak-e itthon helyes, mosolygós lányok? Vannak. De ez a lány se lenne ilyen életvidám, vagy vigyorogna rád reggel a 4-6-oson, ne aggódj.
2018. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

# 13


Ne vetítsd rám az életed, te vidéki paraszt.

Amúgy látszik, hogy milyen szánalmas, szar életed lehet, hogy egyszerre 5 regisztrációval elkezdtél itt rantolni, kb. ugyan azzal a dumákkal.

Milyen egyetem? Milyen munkahely? Milyen gyakornokok? Milyen pest? Miről beszélsz? :D Mucsaröcsögén kapargatod a szart az út széléről közmunkásként :D

2018. szept. 22. 16:48
 18/28 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy te szólsz le mást, hogy Csajágaröcsögéről irkál biztos, de a csöves bkv-val, 4-es 6-ossal utazgatsz :DDDDDD
2018. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
10%

"10-es, ezt nekem válaszolta, én vagyok a 70%-os:)"


Amikor belezavarodsz, hogy épp melyik regisztrációddal válaszoltál egy adott kommentre, és próbálod menteni a helyzetet.

2018. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ő vergődik itt több regisztrációval.

Linkeljél már be egy gyakornok csajt, akár privátban is, aki megüti a szintjét. Csak kíváncsiságból.

2018. szept. 22. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!