Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyi havi nettó jövedel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi havi nettó jövedelemtől számít Magyarországon jó partinak egy huszonéves pasi szerintetek?

Figyelt kérdés

Én magyar viszonyokra átszámolva nettó 120 ezer huf körül keresek jelenleg.

27 éves férfi vagyok, vagyonom nincs.


2018. máj. 28. 16:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon gáz és szánalmas ez az anyagias felfogásod.


27 évesen hogyhogy nincs semmid, semmi megtakarításod? Eddig mit csináltál?

Mikor szándékozol végre egyedül a saját lábadra állni és elkezdeni takarékoskodni a jövődre?

2018. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
84%

Ameddig a vagyonod az egyetlen dolog, amit fel tudsz mutatni, kereshetsz havi nettó 10 millát is, emberileg megbuktál.

Ha figyelmes, vicces vagy és a nő nőnek érzi magát melletted, akkor a jövedelmed nagysága nem fog számítani.

Persze a pénz fontos, nem azt mondom, hogy nem, de a pénz csak 1 a sok dolog közül, nem az egyetlen, ami a boldogság kulcsa.. 28/f

2018. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
72%
200 nettó már egészen jónak mondható. Most gondold el, összejöttök, élitek az életetek, de később miből költöztök össze, neveltek esetleg gyereket, főleg, ha a párod egy időre kiesik a munkahelyéről?
2018. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

"agyon gáz és szánalmas ez az anyagias felfogásod.


27 évesen hogyhogy nincs semmid, semmi megtakarításod? Eddig mit csináltál?"


2 soron belül ilyen ellentmondás. Beszarok.

Hát igen, sok nő nem az eszéről híres, íme egy újabb bizonyíték rá.


Első mondatban felháborodik hogy anyagias vagyok, a másodikban felháborodik hogy miért nincs semmim.

2018. máj. 28. 16:23
 5/59 anonim ***** válasza:
82%
#4: semmi ellentmondas nincs benne. Csoro ember is lehet anyagias.
2018. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne ellentmondás?


Nem a fizetésed mennyisége lesz a mérvadó egy kapcsolatnál, hanem külső + belső.


Az pedig egy szimpla megállapítás volt, hogy ennyi évesen hogy hogy még nincs semmid és erre kérdeztem rá.

Most baj?


Így is, úgyis gáz vagy. Erről ennyit.

2018. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
65%

Nekem csak az szamit,h szamomra vonzo legyen es egy hullamhosszon legyunk. A vagyon nem erdekel.

N

2018. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 Surfer Girl ***** válasza:
55%
Mivel én soha nem kerestem "jó partit" - van lakásom, autóm, tűrhető bevételem, nem kell eltartani -, ezért nem tudom erre a választ. De nyilván mindenki másképp célozza be ezt az értéket, céljaitól függően. Mondjuk a havi 120k elég soványnak tűnik ahhoz, hogy az ember ne csak otthon üljön a csekkek befizetése után, és várja a következő fizut, hanem több-kevesebb rendszerességgel ki tudjon mozdulni otthonról, netán utazni is tudjon időnként, ami számomra alapvető életmód. Ha így nézem, akkor a 300k elvárható, máskülönben a partnerem csak otthon ülne, amikor én megyek valahová, ami ugye nem épp ideális felállás.
2018. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
Amennyiből megélsz mások segítsége nélkül. De engem egyébként hidegen hagy, hogy a te esetedben ez mennyi, mert nem vonz a te korosztályod. De biztos, hogy a te korosztályodban is van, aki hozzám hasonlóan gondolkodik ebben. Ne kelljen eltartani, ennyi.
2018. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
85%
Anyagilag biztosan nem vagy jó parti, ennél nem igen lehet kevesebbet keresni. Kb 1 nagyságrenddel kéne többet keresned.
2018. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!