Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nem tudják még mindig elfogadni, hogy egyenjogúság van? Azok sem, akik már ebbe születtek!

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos nincs egyenjogúság, ezt nehéz elfogadni.
2018. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen, egyenjogúság van! Kivéve, ami kellemetlen, az maradjon a férfiak dolga!
2018. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezt a nők nem tudják elfogadni. Ha el tudnák, rendszeresen kezdeményeznének. De sajna nem teszik :D
2018. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Az egyenjogúság ugye arról szól, hogy mindenkinek egyforma joga van bármihez. Nos, amíg az ember ember, és ösztönei vannak, küzdeni fog a jogtalan előnyökhöz jutó emberek ellen.

Még mindig az erősebb kutya b...ik, és ez így is lesz örökké.

Addig meg lehet tiltakozni, pattogni, de semmit nem lehet elérni vele, legfeljebb csak beletörődni.

2018. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Én rég elfogadtam, a nőket meg kell dugni, az élet többi részét oldják meg maguknak, elvégre egyenjogúság van, többet ne várjanak tőlem
2018. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén, ki nem szarja le? :D Nem kell velük foglalkozni. Mi tegnap együtt takarítottunk a barátommal, én port töröltem ő meg a csempét sikálta. Pont nem érdekel, hogy milyen a többi férfi, mert elég szemfüles vagyok és nem állok velük össze.

Mindig lesznek alkalmatlan férfiak. Mindig, még az egyenjogúság fellegváraiban, a művelt nyugati országokban is. Egy ponton túl már nem lehet a világot még egyenlőbbé tenni, hanem a saját képességeidet kell fejleszteni, hogy jól válassz.

2018. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert kényelmesebb nekik, ha megmaradnak egy csecsemő szintjén, és a nő mos, főz rájuk.
2018. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én el tudom fogadni, de akkor működjön az egyenjogúság oda-vissza! Példának okáért kezdeményezzen a nő!


A döntő többségnek csak addig kell az egyenjogúság, amíg haszna van belőle. Hja kérem, a feminizmus addig tart ki, amíg nem kell egy zongorát felcipelni a tizedikre...

2018. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!