Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban szex utan ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban szex utan ti egyutt alszotok osszebujva, vagy az mar tul intim?

Figyelt kérdés

Nemtom eldonteni,hogy ez minek a jele.. mindig atolel,hozzam bujik..

O a pasi.

Nem tul intim ez egy szexkapcsolathoz?

Jo nyilvan nem kell szex utan lelepni..


2018. szept. 22. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szex után rendszeresen venné a gatyáját bárki is, kidobnám a pcsba, legalább egy picit tegyen már úgy mintha szeretne velem lenni.


Más dolog, ha dolgozni siet vagy bármi más fontos dolga van és csak alkalomszerűen rohan el.

2018. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Aki szexkapcsolatba megy bele az vegye tudomásul hogy a maásiknak csak egy eszköz arra hogy az ilyen irányű igényeit kielégítse. Semmi több.
2018. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, ha bújik szex után. Nekem is volt szexkapcsolatom, osszebujva aludtunk ha épp úgy alakult. Ha érez valamit akkor egyéb programokat is tervezni kezd
2018. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak engem éget ki, ha valaki a szex helyett az összebújásra írja, hogy "tök intim"?


Ne haragudj már, de ha lefekszel valakivel az nem intim?


Egyszer összekerültem olyan nővel, akivel ilyen kapcsolatom volt egy ideig, rendszeresen feküdtünk le egymással, de néha az orális szex túl intim volt neki.

Lehet én működök rosszul, de ha az én nemiszervem, az ő nemiszervében volt, az nem intim? :)

2018. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!