Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így esélyem bárkinél is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így esélyem bárkinél is valaha? 21F

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és nem volt egy hosszabb párkapcsolatom se. Még szűz vagyok... És bárki bármit mond, ez szerintem nagyon gáz manapság. Csókolózás is csak néhányszor volt, nem tudom egyáltalán jól csinálom-e.

Próbálkoztam már barátok által bemutatott lányoknál és mostanában neten is(azért nem kell olyan sok lányra gondolni), de egyik sem jött össze. Lehet a kinézetemmel van baj, mert nem vagyok egy kigyúrt ember, vékony vagyok és magas. De ez ellen megpróbáltam szinte mindent, annyit ettem és olyan hizlaló dolgokat, hogy nem emberi, de semmit nem hízok. A semmiből meg ugye nem lesz izom. Az arcommal szerintem nincs gond, átlagos, mostanában már ebben is kételkedem.

A másik nagy baj a személyiségemmel van. Nincs semmi önbizalmam, de mondjuk mire is lehetne? Nem tartom magam érdekesnek, mert én nem tudok annyit beszélni, mint mások. Elég introvertált vagyok, nem szeretek bulizni, nagy társaságba járni. De emellett nagyon magányos is vagyok. És ahányszor beszélek az emberekkel, úgy érzem, csak odalökik nekem a gondjaikat, amit meg is hallgatok és ha tudok segítek. De amikor rám kerül a sor és én mondanék el bármit, jön az unott arc és a gyors téma váltás. Ez barátokkal van így. Lányoknál meg én próbálok érdeklődni, beszélgetni (neten), de ők sosem keresnek.


Amit szeretek csinálni: olvasni, filmeket, sorozatokat, animéket nézni, játszani.

Amik szerintem a jó tulajdonságaim: kedves, őszinte, segítőkész, empatikus, állatbarát vagyok.

Ezek mellett egyetemen tanulok, butának nem mondanám magam.



2018. szept. 22. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szerinted az utcán az összes pasi kigyúrt és csak kigyúrt pasikkal vannak a nők? Mert marhára nem ettől függ.

Ahány nő annyi szokás.

2018. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Üdvözöllek a táborban, ugyanígy látom magamat csak 24 évesen. Én még tanulok és ebből kifolyólag nem sikerült többet ismerkednem, de amikor csak tehetem. Ugyanúgy, ahogy írtad, én is próbálok másoknak segíteni, remélve minimum viszonozzák ezt, de nagyon gyorsan hidegen hagyódik a téma, a fordítva lenne szükséges. A lányoknál egyelőre nincs szerencsém, bár kezdem azt hinni, hogy valami ufó lehetek, közben meg innen onnan hallom ismerősöktől, hogy jó képű vagyok és hogy-hogy még nincs senkim, biztos csak kamuzok... egyszer csak lesz valami. Kitartást!
2018. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Leírtad, hogy miket szeretsz, lehet ilyen körökben kéne mozogj, pl olvasol akkor könyvtár esetleg könyvklubb. Anime? Az anime fanoknak van szinte a legnagyobb blogjai/fórumjai/csoportjai, sőt megrendezik évente azt a Mondocon-t vagy mit, egy haverodat vedd rá és menj el vele. Ha van kutyád, vidd ki sétálni a parkba, általában a kutyások is összeverődnek egy idő után, főleg Pesten vettem ezt észre. Szeretsz játszani? Sokan szeretünk lányok játszani, online is jó pár csajjal találkoztam már, nem lehetetlen küldetés így megismerkedni vkivel.


Nem tudom milyen chaten beszélgetsz, de szerintem a magyar oldalakat hanyagold. Egyetemistaként úgyis könyebb ismerkedni külföldiekkel, lehetne akár ez is a közös téma.


Ja és nem vagy te szemetes kuka, csukd le a fedelet ilyenkor, és nézd meg a másik reakcióját. Esetleg kezdj el te storyzni elsőként, és figyeld, hogy hogy reagálnak ők rá. Ha vkinek felkeltetted a figyelmét, úgy is figyelni fog rád. Ez lehetne ilyen első körös szűrés is.


21L

2018. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Srácok ne már. Semmi baj nincs veled. Én 17 évesen a legnagyobb sz.rból úgy jöttem ki hogy közben mindenkinek én voltam a lelki szemetesláda és nekem senki nem segített,pedig anyu a kórházban haldoklott. Most itt vagyok másfél évvel később,félárván,pszichológus nélkül,és egész jól.:) Hidd el,hogy nem veled van a baj. Minden egyes ember egyedi,egyszeri és megismételhetetlen! TE is az vagy és a második válaszoló is! Higyjetek nekem. Csodálatos,hogy meg tudsz hallgatni másokat,hiszen nem mindenki tud. Nehéz,de várj. Várj arra aki meghallgat,aki segít,aki maga elé fog helyezni. Mert jönni fog!:) 18l
2018. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1-es: Rendben, akkor nem a testalkat a probléma, ettől függetlenül sosem érzem, hogy én kellenék bárkinek is.

2-es: Igen, szörnyű érzés lehet neked is. Nekem is mondogatják hogy, hogyan nincs nekem barátnőm. De ettől csak rosszabbul érzem magam legtöbbször. Remélem egyszer boldog leszel!

2018. szept. 22. 09:19
 6/24 A kérdező kommentje:

3-as: Igazad lehet, így kéne próbálkoznom. A városban van könyvtár, de eddig ahányszor mentem, senkit se láttam ott. Animés rendezvényekre szerettem volna menni eddig is egy barátommal. De ő mindig lemondja amikor már vehetnénk a jegyet, mert éppen nincs pénze, vagy mégsem fog ráérni. Online játékban meg lányként biztos könnyű ismerkedni, mert több száz fiú jut egy lányra, de fordítva nem tartom esélyesnek.

Külföldiekkel nehéz lenne ismerkedni. Nincs annyira jó angol tudásom. A nyelvvizsga nem is tudom hogyan lett meg.

Ha meg úgy lezárnám a fedelet, ahogy írtad, szerintem az összes ismerősömmel megszakíthatnám a kapcsolatot.

2018. szept. 22. 09:39
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es: Szörnyű lehetett. Részvétem anyud miatt. Te tényleg nagyon erős ember lehetsz, ha így is fel tudtál állni. Az rendben van, hogy várni kell, de 21 év alatt vártam és semmi, ez nem mutat szép jövőt.
2018. szept. 22. 09:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondom a lépéseket:

- #4-es egy angyal, írj rá

- ???

- ásó, kapa, nagyharang

2018. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Még talán az lehet nagy baj, hogy a legutóbbi lány, akivel sikerült randizgatni, az utolsó talalkozásnál elvileg viccből elég gonosz dolgokat mondott, amitől már tényleg sehol az önbizalmam. Csak néhány példa: "Nem vagy túl izmos" "Olyan vagy mint egy kondi reklámban az előtte kép" "Nem csodálom hogy nem vagy túl népszerű" meg egyebek. Ő azt mondta, hogy csak viccnek szánta őket, de mégis ki viccelődik ilyenekkel, ha utána otthagyja a másikat?

Ezek előtt sokat beszéltünk, de akkor teljesen normális volt. De így meg már abban sem tudok bízni, ami jónak tűnik.

2018. szept. 22. 09:51
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Na itt van a kutya elásva....jó ismerőseid/haverjaid lehetnek. Figyelj, ezt a pénzes dolgot nekem is egyszer-kétszer bejátszotta egyik bnőm, de miután kiosztottam az egész baráti bandánkant, többször nem fordult elő. Türelmes és toleráns vagyok, de valahol megkell húzni a határt és kiállni a magamért. Neked is ki kell állnod magadért, ha ez nem történik meg, akkor a leendő barátnőd mellett, hogy fogsz? Vagy mi van, ha egy olyan személyt fogsz ki, aki megérzi a gyengeségeidet, és kihasznál/manipulál? Akkor tűrni fogod? Vagy észre sem veszed... A lényeg, mindig állj ki magadért! Így csak el fog mindenki nyomni, és jó leszel csicskának. Ha a mostani ismerőseidet elveszted, nagyon bánnád? Lehet, hogy előbb utóbb így is megtörténne. Vagy az is lehet, amint elkezdesz magad mellett kiállni, megváltoznak a viszonyok, téged is többre fognak tartani.


Az meg, hogy introvertált vagy, jó barátok között szinte semmit se jelent. Egy introvertált személy is lehet erőteljes jellem, és nem azt jelenti, hogy kihasználhatók-gyengék. Mondjuk a rossz tulajdonságaidat is felsorolhattad vna, hogy teljes legyen a lista.

2018. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!