Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elutasitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elutasitottam valakit azert, mert mindig elmulik a fellangolas?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldonteni, hogy ismet csak fellangolast erzek vagy nem csak ez van a dologban, igy nagyon gyorsan lezartam a dolgot. Sok kellemetlen pillanatom volt mar fellangolasok vegett, mert pl erdeklodest mutatott az illeto, talan meg nekem is tetszett valamennyire de ahogy egyertelmuve valt bejovok neki, abban a pillanatban kiabrandultam es onnan viszont jott a magyarazkodas, hogy miert nem erdekel az illeto stb. Nem is kellett flortolnom, eleg volt csak ha beszelgettem ferfiakkal, meghallgattam oket es nem egyszer innen mar tobbet kezdtek akarni es en pedig nem. Fogalmam sincs lesz e olyan, akivel nem csak fellangolas lesz es nem abrandulok ki belole, ha kiderul tetszem neki en is, sot, jo lenne, ha meg orulnek is neki! Szoval, mi a gyogyszere annak, hogy ne vagjak el minden lehetoseget azonnal, amint csalodasi lehetoseget szimatolok?
2018. szept. 24. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Gondoltam,no tette fel a kerdest... te mindig igy fogsz mukodni, sajnos
2018. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A csalódástól való félelmedet kéne kezelned, hogy ne cseszd el folyton a dolgokat. Első körben realizáld, hogy bár az egy helyben toporgás megvédhet a csalódásoktól, az álmaidat is távol tartja tőled. Míg nem mozdulsz ki valamerre, a siker és a kudarc lehetősége egyformán a tiéd, de még sincs semmid se.
2018. szept. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem ertem csak, hogy miert mulik el a tetszes (fellangolas) abban a pillanatban, ahogy megkaptam az illetot? Volt, aki egeszen sokaig tetszett, mondjuk fel evig, aztan en is megtetszettem neki, es osszejottunk, es abban a pillanatban kiabrandultam? Meg olyan is volt, hogy szenvedtem mert nem kaphattam meg valakit, tudtam is, hogy nem nekem valo de megis valamiert nagyon vonzott, majd csak a karom kellett volna kinyujtanom, hogy megkapjam, nem tettem, mert mar eleg volt csak ragondolnom, hogy osszejottunk, elmult a vonzalom.
2018. szept. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!