Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet gyakori manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori manapság, hogy egy lány nagyon finom bablevest tud készíteni bográcsban marhahússal, sok zöldséggel és házi csipetkével?

Figyelt kérdés
Álom nő lenne számomra.

2018. szept. 24. 13:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Sosem volt egy gyakori, volt eki jól főzött mást meg nem érdekelt, megoldották másképpen.
2018. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek olyan nőt, akinek ez bármiféle gondot okozna. Bár az egyik ismerősömnek volt egy barátnője, aki még a zacskós levest is elrontotta, de azt már nem tudom, hol szedte össze :D
2018. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem bárki meg tudja csinálni.

Bár fura, mifelénk a bográcsozós marhapöris-gulyásleveses főzőcskézés hagyományosan mindig a férfiak reszortja. :D

2018. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a csipetkét kihagynám belőle, mert akkor kevesebb bab fér bele. Nem beszélve a marhahúsról.
2018. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni a másik kérdésed alatt, hogy keress olyan lányt, aki csinál bablevest. Gondolom sokat segítettem ezzel. :DD
2018. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Olyan lányt keresek. :D
2018. szept. 24. 13:35
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

"mifelénk a bográcsozós marhapöris-gulyásleveses főzőcskézés hagyományosan mindig a férfiak reszortja. :D"

Nálunk is, apám szabályosan elzavarja mindig anyámat, ha bográcsozás van... :D

Egyébként az ismerősi körömben nem ismerek olyan lányt, akinek ez gondot okozna. Viszont bocsi, de én csipetkét biztosan nem teszek a bablevesbe, marhahúst is csak nagyon ritkán, de inkább azt sem.

2018. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Akkor hogy készül nálatok a bableves?
2018. szept. 24. 13:43
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Én simán megcsinálom, csak már nem lány vagyok.
2018. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Marhával én sem csinálnám, nálam a füstölt csülök szokott benne csobbanni :)

32/f

2018. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!