Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A galagonyát hogy tudnám...

A galagonyát hogy tudnám hasznosítani?! Lehet esetleg lekvárt készíteni a bogyójából?! Finom?! Csinált már valaki?! Esetleg van valami más receptetek?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy szép nagy galagonyabokor a kertemben, tele sok szép piros bogyóval! :)) Van valami otletetek, hogy mit tudnék készíteni belole?! Koszonom a kedves, normális válaszokat elore is!

2016. szept. 10. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. teát főzhetsz belőle, vérnyomáscsökkentő, jót tesz a szívnek és altató hatása van (tehát ne reggel teázz be belőle :)). Mártásként is jó vagy lekvárnak!
2016. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom szépen a segítséget! Azt hallottam, hogy nagyon egészséges, csak az a baj, hogy nekem nagyon alacsony a vérnyomásom viszont altatónak jó lenne, mert elég rossz alvó vagyok! Viszont a nagymamámnak mindenképpen jó lesz,mert neki magas a vérnyomása és néha nehezen is tud elaludni! Szerinted elotte hogyan szárítsam meg vagy nem is kell?! Koszi még egyszer!:))
2016. szept. 10. 14:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Te már csináltál galagonyamártást?! Milyen íze van?! Mihez illik?! /Nagyon lelkes vagyok és kíváncsi, mert tényleg nagyon szeretem ezt a bokrot és olyan jó a neve:))/ Koszi elore is!!!:))
2016. szept. 10. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Na, most már galagonya is van a kertetekben?

Csipkebogyó nincs, meg egy teljes zöldséges kert?

Azokról még nem írtál ma ki kérdést.

2016. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Malanana ***** válasza:
74%
Nem bántásból, de már nagyon sok vagy kérdező....
2016. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A normális választ nem tudsz adni, akkor minek írkálsz be mindent!?! Ami nem érdekel, azzal nem foglalkozom. Am nincs csipkebogyónk, de csalánunk igen, ha neked is van fogdosd csak meg, hátha elmegy a kedved a sok undokságtól!
2016. szept. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!