Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek most?

Figyelt kérdés
És milyen a hangulatotok most:D?

2018. szept. 24. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szarul vagyok..
2018. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tök jó. Beköszöntött az ősz, egész nap esett, hűvös van és minden és mindenki pont olyan depis, mint amilyen én is szoktam lenni... szóval most normálisnak számítok és ez tök jó :D
2018. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itthon fetrengek betegen, annyira nem vagyok happy :D

De legalább nem olyan sokára hazajön a párom és nézünk valami filmet a takaró alól, amin jót aludhatok, ez a tudat valamelyest boldogít :D

2018. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem most rossz kedvem van és elkapott egy általános szomorúság is. Reggel eláztam, most meg egészen jól süt nap, ami nem tetszik.


Ami kicsit vigasztal, hogy nemsokára mehetek haza és csinálok egy spéci májgombóc levest + sütök pizzás csigát.

2018. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 he84 ***** válasza:
Én majdnem a szokásost. Általában vegyes a hangulatom, de van hogy jobb, van hogy kicsit rosszabb.
2018. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont úgy érzem magam, mint aki rendel felesbe egy kollégával egy 45 centis pizzát. ^^

32/f

2018. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egykedvű vagyok. Ma valahogy a gyakoris vergődők sem tudnak felvidítani...
2018. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1 Miért?
2018. szept. 24. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól, mint egy kettéhugyozott hóember. 😃 Viccen kívül, rendben vagyok. Péntekig nulla meló, kisuvickoktam a lakást, minden más, ha a környezeten csillog, mint a Salamon töke. 😁
2018. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Éhes vagyok.

Végre ősz van de még elég meleg ahhoz, hogy ne kelljen dideregni, süt a nap.

Reggel több helyről vártam volna válaszokat a kérdéseimre de kb mindenki úgy csinált mintha láthatatlan lennék, nagyon fura és rossz érzés volt.

2018. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!