Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívnék egy csajt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívnék egy csajt randira (15/L), de nagyon elfoglalt, nem is biztos hogy eljönne velem, ráadásul kicsit távolabb lakik. Valami tipp, hogy hogy csináljam hogy legyen rám is ideje?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Na pont ebben a helyzetben voltam 2 hónapig. Egy suliba járunk tetszett a kis lány, pont ő is 15 éves. És úgy sikerült megismernünk egymást msnen egész jókat beszélgettem vele. Ott bármit felhoztam egyből rábólintott. Mondom jó elhívom. Elhívtam, hogy igyunk egy forró csokit. Aztán közbe jött neki valamit, mondom jó. És ezt még megcsinálta 2x. Aztán utoljára amikor úgy mentem oda, hogy úgy se fog ráérni akkor mondta is hogy most mégsem jó, mondom OKÉ gondoltam. És azóta nem is érdekel. Nem is láttam, mert visszahúzott bácsalmásra...

szóval remélem több sikerrel jársz. annyit tudsz tenni, hogy megkérdezed,h ráér-e...

2010. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bármilyen csajjal tudok beszélni sokat, de vele amikor találkozok, az ég világon semmi reakció nincs velem. Leblokkolok, nézem a 2 szép szemét. ;) Persze nem azért szeretném.

Valami tipp a többiektől, hogy és hova tudnám elhívni? Csak 2-esben szeretném. :S

2010. jún. 23. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami parkba bár nem tudom hol laksz meg azt se hogy van-e ott park de szerintem a park az jó lehet...

Ha esetleg Pesten laksz akkor Margitsziget..Vannak annak nyugodt eldugott helyei!

Sok sikert!! ;)

2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!