Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, valami tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, valami tipp?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánat után vagyok, nem tudok kiverni egy pasit a fejemből, hiába próbálkozok. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Flörtöltem, mondták fiúk, hogy csinos vagyok, de mind csak dugni akart... be kell vannani, én is vágyok már valamilyen kalandra.:)

(L.)


2011. szept. 2. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed.
2011. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megnyugtat, hogy ilyesmi problémával nem vagyok egyedül.

Megőrülök egy 17 éves fiúért, én most vagyok 21, és én is tartok az emberek reakcióitól, senkinek nem is említettem, mert tényleg bolondnak tartanának. Főleg, mert a korosztályomban sőt idősebbek közül is találnék magamnak, most is nem egy fiú udvarol nekem, szóval nem "velem" van a gond... egyszerűen vonzódom a fiúhoz, úgy, ahogy van... ááá:) tényleg jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. tudom, hogy tetszem neki, de szerintem nem foglalkozik velem, mert azt hiszi, hogy úgyis esélytelen... nem is tudom, hogy mondhatnám el neki ezt a vonzódást =)

2011. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is örülök, hogy nem vagyok egyedül, mert tényleg hasonló a helyzetünk, az emberek hülyének néznek amikor elmondom nekik a teljes sztorit...
2011. szept. 2. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves fiu vagyok ! csajok jelentkezzetek XD
2011. szept. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kaland szerintem is jó megoldás,írj ha komolyan gondolod!
2011. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!