Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mi volt a legfurább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi volt a legfurább vagy legperverzebb dolog amivel egy pasi bepróbalkozott?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem arra celozgatott egy srác hogy 2 hetig úgy eltartana mint egy plázacicát... meg is mondta hogy cca fel millió forintot szánna arra. Meg szerencse hogy nem konkretizalta hogy mit kellene cserébe tenni...
2018. szept. 24. 18:24
 2/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
94%

Férfiként kiróbáltam egy társkeresőt, nőt keresve természetesen. Csóka rámírt, hogy ő is tudná ugyanazt nyújtani nekem, mint egy nő és küldött magáról meztelen képeket.


Ott sokkot kaptam, töröltem a profilom és még a használt email címet is.

2018. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőn ismerkedtem, írt egy 35 év körüli férfi, még szimpi is lett volna, igen ám, de elkezdett írni arról, hogy ő hogy szereti a szexet és milyen elvárásai vannak a nő felé az ágyban majd a végén megkérdezte, hogy nekem milyen elvárásaim vannak? :D Szó nélkül letiltottam mert én komoly céllal voltam fent, szerencsére meg is találtam a párom. De volt olyan még, aki előadta, hogy ő is, aztán folyamatosan azzal jött, hogy ő szeret csókolózni és mást is nyalogatni :D :D
2018. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

pisiszex

Igazából csak célzott rá, hogy vannak bizarr vágyai és nagyon nehezen húztam ki belőle, hogy mi az. Szerintem csak a legkevésbé gáz vágyát mondta el. Visszatérő álma volt, hogy egy nő levizeli. Valahogy elment a kedvem a vele való szextől. Pedig már majdnem szerelmes voltam. Iszonyat helyes pasi volt.

2018. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Tàrskeresőn ìrt, a csizmàmat akarta nyalni meg hogy tapossak rà. Ez elèg gàz,nem?
2018. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta a férfi a harmadik randin, hogy ő szereti a csók közben visszaengedni (úgy telibe) a nyálát a nő szájába, és nézni, hogy az lenyeli,és engem ez zavarna-e. Természetesen csak beszélgettünk a továbbiakban...
2018. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy férfi akivel találkozgattam néha.

Inkább csak össze jártunk... mikor közöltem vele, hogy ennyi nem akarom tovább akkor felajánlotta, hogy fizet is, de ezt sokkal finomabban. Nem értem miért lett volna neki ez jó. Persze nem lett továbbra se semmi :)

2018. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Addig oké volt, hogy lábfétises, belementem, nekem tök semleges volt, a barátnőimmel kunkcogtunk rajta mert csak összejártam vele néha meg jó haverok voltunk. Engedtem, hogy a lábammal csináljon, amit akar, de egyszer meg akarta inni a pedikűrvizemet, azóta nem beszéltünk.

21L

2018. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy ismerősöm instagramon meztelen képeket kért tőlem és adott volna 10 ezer forintot. Ebbe nem mentem bele és megkérdezte 100 ezer forintért kielégítem-e orálisan? Mondtam nem és kitörölt a követői közül 😏
2018. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Én is csajom lábán szoktam elélvezni - mert nem szeret dugni. Le is szoktam nyalni a lábát 😋 Nekem ez a szokásos, és a legperverzebb dolgom is egyben. (33/F)
2018. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!