Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok (nemsokára 14)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok (nemsokára 14) és nagyon szeretnék egy pasit csak az a baj h nem nagyon ismerek helyes pasikat, és belém még nagyon senki se volt szerlmes pedig a barátnöim meg pár más ember szerint se vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
csak az önbizalmammal van baj...elég zárkozott vagyok és nem tudom hogy legyek nyitottabb pedig én próbálok.. :( hol tudnák egyáltalán bepasizni?
2009. aug. 13. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj görcsösen bepasizni!!! várd ki türelmesen, amíg el nem jön számodra az igazi, aki őszintén szeret, tisztel, hűséges, megbízható!!! Fiú vagyok!
2009. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, már! Egy csomóan teszik fel ezt a kérdést! Egyet értek, várj vele, úgyis eljön egyszer. Szeptemberben leszek 15 és még nem volt fiúm, nem is bánom, több időm marad magamra. (Az összes (már volt) otársamnak volt barátja)

Amúgy semmit sem szabad erőltetni, abból sose sül ki jó!

2009. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólókkal.
2009. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom... Én 14leszek januárban, még nem volt barátnőm, amelyik meg nagy valszinű szerint lett volna, azzal meg nem foglalkoztam, mert túl könnyen adta magát :D Várjál! Szerintem is jobb amíg szabad vagy :D
2009. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Egyszerű nem kell helyes pasi! Ha nagyon akarsz akkor mind1 nem?
2009. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

add meg msn-en és beszélünk. :Đ

nekem sincs bnőm pedig akiket edig megkérdeztem "cukipofa" vagyok, de vhogy nem jön össze.

2009. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

nekem se add meg az msn ed:D akiket megkérdeztem azok szerint cuki vagyok meg aranyos meg helyes:D(nem ego bol mondom) de nm, jött össze eddig rendes kapcsolat

15/F

2009. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ismerkegy légy bátor és ne ad magad könyen (sugározd azt há dolgoznia kel hogy meg szerezen akor mindegyik ott lesz) 19/F
2013. okt. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy így 5 év elteltével mit gondolhat a kérdező erről a kérdéséről. Egyébként sikerült bepasizni?:D
2014. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
már kb 6 éve fent van ez a kérdés...kondolkoztam vajon sikerult bepasizni,szerelmes lenni...
2015. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!