Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a ferfiak igazi arca?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a ferfiak igazi arca?

Figyelt kérdés
Regebben volt, hogy beleolvastam a parom telefonjaba. Mar automatikusan a haverok beszelgetesibe mentem, mert tudtam, hogy ott vannak az igazi kincsek. Mindig panaszkodott nekik 1-1 veszekedes utan a kapcsolatunkra, sokszor hogy melyik csajt dugnak meg, vagy hogy menjenek csajozni. Nekem nyilvan ennek az ellentettjet mondta. Most melyik a pasik igazi arca? Velem egy igazi kezesbarany, aki minden lepesem imadja, ha ez nem lenne igy, nem tudna behazudni szerintem. A sracok elott meg teljesen megjatsza magat. Vagy csak en elem tul oszinten az eletemet? Ferfiak, most ez hogy van?! Melyik az igazi valotok? Kinek hazudtok a haveroknak vagy a noknek?
2018. szept. 25. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szóval veled is egy szánalmas, behasonuló pondró, és a barátaival is az. Igazi kincs.
2018. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen típus azért hazudik a nőnek, hogy vele maradjon, na meg legyen szex.A haveroknak meg azért hazudik, hogy nehogy papucsnak tűnjön.Egy igazi silány jellem.
2018. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

"A sracok elott meg teljesen megjatsza magat."


Előtted játssza meg magát buta liba.

2018. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Elotted jatsza meg magat,haverok mindig fontosabbak a noknel, aranyszabaly de ez van 20f
2018. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Gyenge jellem, úgy viselkedik amit szerinte elvárnak tőle. Papucs a kapcsolatodban és majmolja a haverjait is.


Viszont is gáz, hogy a beszélgetéseiben kutakodsz.

2018. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Egy fiú, férfi (lányok, nők ugyanígy) ha elköteleződik akkor a kedvese, később a saját családja lesz számára mindig az első, általában még a szülőknél is fontosabb, ez így természetes.


Ez nem azt jelenti, hogy megszakít velük minden kapcsolatot, hanem, hogy jóval kevesebb idő jut rájuk.

2018. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyiksem, mert nincs “arca”, nincs személyisége, csak a helyzetnek megfelelõen viselkedik.
2018. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam ott kezdődik, hogy azonnal lelépnék ha a cuccaim között kutakodnál! Én biztos hogy nem tenném a te cuccaiddal!

Különben biztos szeret a pasid, ha így előadja magát neked!

De az is biztos, hogy a haverjainak sem hazudik...

2018. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Tisztázzuk: nem A FÉRFIAK ilyenek, csak a kedves jellemtelen párod. Ezzel mindent meg is válaszoltam.
2018. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
"Regebben volt, hogy beleolvastam a parom telefonjaba." Mindketten szánalmasak vagytok, írom ezt nőként. Egyszerűen annyira tipikusak vagytok mind a ketten. Egy idióta hülyegyerek a barátod, erre te "minden férfi ilyen". Ja téged sem kell félteni, te meg hozod a leskelődő, szaglászó ultra féltékeny barátnő szerepét.
2018. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!