Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek bejönnek a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek bejönnek a stresszes, karomkodós férfiak? Ilyenkor azt gondoljátok, hogy hmm végre ez egy igazi bika?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Wtf 😓
2018. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy hmmm, ez egy igazi idióta, kerüljük el
2018. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a stressz rákkeltő. Szeretem az aktív életet, szabadidőmben is aktív vagyok, de a stresszt utálom.
2018. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki stresszes, káromkodik még nem igazi bika. Bár ez egy hülye jelző :). Én inkább mesze elkerülnél, ki tudja mire hogy reagál?És egyébként se szimpatikus az, aki káromkodással, dilizéssel kezeli a nehezebb helyzeteket.
2018. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy idegbeteg idiota.
2018. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, apukám sajnos ilyen volt, és egész gyerekkoromban sokat szenvettem miatta. A párom mindenképp kedves, nyugodt, türelmes természetû lesz.
2018. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt gondolom, hogy egy igazi nagy BAKI lenne az életemben :D
2018. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Nem szeretem ha valakinek nincs önuralma és ráadásul még alpári is.
2018. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

Én úgy vettem észre, sok nőnek bejön, ha a férfi folyamatosan káromkodik, kötőszavak helyett is trágár, ocsmány szavakat használ.

Ha nő lennék, 1 percig nem kéne ilyen pasas, én érezném magam rosszul, hogy lapátolni lehet a szart a szájából, olyan prosztó módon beszél, mit gondolnának rólunk az emberek???

2018. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok nőnek bejön az ocsmány káromkodás, merthogy az milyen "férfias"...

Hát, már akinek. Szerintem egyszerűen csak kultúrálatlan véglény az illető.

Lehet engem is lepontozni az autistáknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2019. szept. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!