Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek az önálló igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az önálló igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Mert a férfinak nevezett lények többsége: éretlen fiúcska, úgy viselkednek mint egy tini lány, anyuci pici fia, anyuci nélkül életképtelenek.

#igazi férfiak
2017. aug. 21. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Kapcsolatban élnek ;)
2017. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is ott tartok hogy utálom a férfiakat, de azért a frusztrációmat nem itt vezetem le. Tisztában vagyok vele, hogy az utóbbi csalódás az oka amiért negatívan látom a világot. Fogom, kiheverem és ha minden oké, ismerkedek tovább csak addigra már rendelkezni fogok annyi emberismerettel, hogy olyat nem fogok ki, mint amilyeneket leírtál. Neked is ezt javaslom savazás helyett. Te is jól jársz. Mindkét oldalnak megvan a maga szemete, tudni kell kiszűrni azt aki nem olyan.
2017. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Az összes férfit ismered?
2017. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 LazyJones ***** válasza:
77%
Egyedül élek, dolgozom, iskolába járok, háztartást vezetek, lassan 15 éve tartom fent magamat. Ennél önállóbb hogyan legyek?
2017. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem kedvelem a tini viselkedést, dolgozom, egyetemet végeztem, 4 éve nem tartom a kapcsolatot anyámmal.

Viszont van egy rossz hírem, lekezelő stílusú, általánosításra hajlamos lányokkal nem kezdek, én az intelligens nőket szeretem.

2017. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Dat címke... Miért, vannak hamis férfiak is?

Ez nem kérdés, ez rinya.


N

2017. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Annyira önállóak hogy már rátok sincs szükségük :)
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már rég párkapcsolatban élnek!!!
2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
IGazi Nőkkel természetesen
2017. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Igazi, normális, nem rinyáló nőkkel vagyunk éppen elfoglalva.
2017. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!