Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már olyannal, akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már olyannal, akire a környezetetek azt mondta, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Együtt maradtatok?
2018. szept. 25. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen:) A végén úgy ki lett kupálva, hogy a csajok bomlanak utána, még ilyen öregecskén is:D Pedig meg nem mondták volna, hogy valaha ilyen jól fog kinézni, mint most:D
2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
Nemhogy jártam velük, hanem együtt is éltünk. Olyan nőkkel, akikre az akkori haverok azt mondták, hogy nem egy nagy eresztés, meg kövér, meg semmitmondó arca van stb. Együtt voltunk. Ők csaltak meg.
2018. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel, hogy mások mit mondanak? Ha összejöttem vele, akkor az azt jelenti, hogy tetszik, azt meg leszarom, hogy mások mit gondolnak.
2018. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Tényleg csúnya volt, de én szerettem. 21 éves koráig senkinek sem kellett. Másfél évig voltunk együtt, majd kidobott, hogy ő még élni akar. Nem volt nagy a kereslet rá.
2018. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja,volt mindenféle a külvilágnak,girnyó,giliszta,potrohos,ufó fejű,csámpás,izompacsirta,és miegymás :) Nem maradtunk együtt,de egyiknél sem a kinézete miatt,hanem azért,mert kibukkant a valódi énjük.
2018. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyik exem nagyon korán őszült, ami miatt nagyon sokan kérdezősködtek, nem-e 40 évvel idősebb nálam. Akkor szerelmes voltam, úgy,hogy lepergett rólam.

Azóta szakítottunk, de nem az őszülés volt a válóok, sok egyéb más oka volt.

2018. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jelenlegi páromra mondták már, szerintem meg nagyon vonzó, úgyhogy nem érdekel, ki mit mond. :)
2018. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy páromra mondták csak a barátaim, hogy nem értik mi tetszik rajta/benne, én mégis rajongtam érte. Kár volt sajnos...
2018. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, ő maga is mondta mindig, hogy senkinek sem kell.


Nem, de jobb is így, megkeseredett és még undokabb természete lett mint amilyen volt.

2018. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 Ezt én is mondhatnám:DD
2018. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!