Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A héten háromszor is ugyanazza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A héten háromszor is ugyanazzal a lánnyal ültem szembe a vonaton. Írjak neki facen, vagy ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Kétszer véletlenül ültem csak le oda, de harmadszorra már sikerült a teljes nevét leolvasnom az igazolványáról. Hogy az első beszélgetés a vonaton történjen, nem sok esélyt látok, mert tele van a vonat azon a szakaszon, ahol utazik, és nem fogok nekiállni "csajozni", úgy, hogy 6 idegen ül körülöttünk. Amúgy se biztos, hogy ő szeretne beszélgetni, mint minden lány, ő is csak a zenét hallgatja a telefonjáról...

2017. márc. 10. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha volt BÁRMI jele, hogy nem undorodik tőled vagy nem vagy teljesen közömbös akkor írhatsz. Ha nem akkor inkább ne. Ha többször összenéztetek máz az is valami, de ha még ez sem volt akkor ne nyomulj így szerintem.
2017. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én írnék neki simán, hátha lesz belőle valami
2017. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
én ma kétszer találkoztam ma ugyan azzal a busz sofőrrel, ráírjak szerintetek?
2017. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyes kapcsolat sokkal jobb. Az eddigieket már elmulasztottad, de ha még egyszer megtalálod, mosolyogj, és köszönj neki egy sziát. Ha ez nehezedre esik, akkor csak biccents felé a mosoly mellé. Ha viszonozza, akkor már hangosan is mondhatod azt a sziát. Ha elég bátor vagy, szóba is állhatsz vele (Meddig utazol, honnan jössz, én suliból, it-ott lakom, stb stb). Ha nem, akkor viszont ezután már tutira kersheted a FB-on. De mi van, ha nincs fönt? Ezért jobb szóba elegyedni. Leszálláskor: - máskor is beszélhetünk? Ez a számom...
2017. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!