Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem most?

Figyelt kérdés

Az itt a nagy helyzet, hogy a munkahelyemre új kolléganőm jött, akit én már ismerek régről... Egykor osztálytársak voltunk. Akkoriban nagyon tetszett, de még most is sajnos. Be is próbálkoztam nála, de kinevetett. Akkor 17 voltam, azóta 8 év telt el. Most pedig felvették egy igen magas pozícióba a cégen belül. Több papírja van neki, mint nekem, ezért van ez szerintem (de lehet nem) . Olyan sokat nem dolgozhatott, nem rég fejezte be az egyetemet, én meg már 4 éve, a mesterképzést nem csináltam még meg. Most azon filozofáltam, hogy vajon alám fog e vágni, vagy sem? A felmondáson gondolkodom, mert úgy érzem, hogy ennek nagyon rossz vége lesz....

25/f


2018. szept. 25. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyre elborultabb kérdések, bedobom a törölközőt.
2018. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lényeg annyi, hogy én a kis szaros mérnöki diplomámmal területvezető vagyok, ami annyit takar, hogy a gyár egyik részlegét irányítom a csaj meg az én közvetlen főnököm helyettese lett...
2018. szept. 25. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Eltelt 8 év, ezért fel ne mondj.
2018. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le se fog tojni a csaj.
2018. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a "Csinovnyik halála"-t. Csehov
2018. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!