Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen férfi, akinek heti 1 szex elég? Vagy valami más van a háttérben?

Figyelt kérdés

Második komoly kapcsolatom, 4éve tart. Az elsőhöz nem viszonyitom, mert tinik voltunk és nem éltünk együtt szóval nem tudom eldönteni, hogy ez igy normális vagy valami gond van.


A párommal jelenleg együtt élünk és észrevettem, hogy heti egynél nem igazán igényel több együttlétet.

Régen, a rózsaszin hónapokban több volt, de mióta nyugodt, hosszútávú a kapcsolatunk kb ennyi. Néha becsúszik kettő is. Illetve olyankor van több, mikor én mászok rá és úgymond 'kikérem magamnak' de már ehhez nincs kedvem, mert azt érzem csak akkor csináljuk, ha én meghozom a kedvét nem pedig magától kivánna ő is.

Sokszor hallom azt, hogy most fáradt, túl jóllakott,reggel korán kell kelnie. Ez oké, mikor fáradt vagyok én sem tudok, de pl mikor korán is kell kelnem az nem kifogás, mert akár 5-10 perc alatt is lelehet rendezni. Még az is jó lenne olyankor...


Múltkor konkrétan az volt, hogy szabadok voltunk mindketten, kiakartuk használni az időt,délután indultunk motorozni. Viszont otthon én nagyon szerettem volna, ki is mutattam, mondtam is, azt válaszolta hogy ő is akarja de előbb menjünk motorozni mig nincs sötét. Viccesen szóltam is ,hogy oké, de akkor igérje meg, hogy este megdg...

Aztán este láttam, hogy mintha próbálkozna de nem az igazi... mondtam, hogy ha csak az igéret miatt csinálja, akkor hagyjuk is. Aztán mondta, hogy ő igazából nagyon jóllakott és lusta. Az egész kedvem elment, de aztán folytatta és egy óriásit szexeltünk, amiben láttam,hogy tényleg nagyon élvezte.


Nem értem, konkrétan úgy tünik, hogy lusta nekifogni és kezdeményezni, de ha már csináljuk nagyon szereti.


Ez igy normális és vannak ilyenek vagy féljek attól, hogy már nem kiván annyira és valami elromlott? (Csak mert mindenhol azt olvasom, hogy a pasik még többet szeretnek ilyesmit csinálni)

21n


2018. szept. 26. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
21 évesen még tényleg ennyire sötét vagy?
2018. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. szept. 26. 15:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen létezik, rengeteg férfi van, akinek nincs az egekben a libidója. Az, hogy másokról mit olvasol vagy hallasz az teljesen irreleváns, mert az másokról szól, nem a barátodról.
2018. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ugyanilyen, a heti 2 nála már durván soknak számít. Még heti egy se mindig van, olyankor is általában én hozom fel a témát. Van ilyen, na.
2018. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak. Nekem fura, hogy akármilyen félmeztelenül fekszem le mellé, vagy kezdeményezek alig-alig akar továbblépni. Akár még ha megfogja a fenekem vagy a cicim, sokszor nem lép tovább.

Rosszul esik, hogy folyton én kell meghozzam a kedvét, nem úgy 'mászik rám' hogy azt érezném nagyon kivánna.

Ebből gondoltam, hogy lehet valami baj van vagy ez igy normális...

2018. szept. 26. 15:50
 6/17 A kérdező kommentje:
4. és ez igy neked okés, nem esik kicsit rosszul ? Esetleg neked is ennyi az igényed és semmi gond ezzel?
2018. szept. 26. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte rosszul esett, és én is pont ezen gondolkoztam, hogy velem van e a baj. De aztán meg vannak hetek, hogy heti többször is van szex, és ő kezdeményez, szóval akkora baj nem lehet :) Alapjáraton nekem többre lenne igényem, az elején emiatt rosszul is viseltem, de idővel már én sem kívanom annyira a szexet - van, hogy a heti 1 is miattam marad el.
2018. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

20 évesen heti 2-3 volt az igényem, 30 felett ez inkább heti 1-2 alkalomra redukálódott. Kemény fizikai munkát végzek, a nap végére nagyon elfáradok, ilyenkor a szex az utolsó ami eszembe jut. Hétvégén amikor van idő és lehetőség összebújni, akkor viszont nem fogom vissza magam. Nyáron amikor nyaralni voltunk,akkor heti 4 alkalommal is volt szex.

Ha a párod még fiatal és nem dolgozik fizikálisan megterhelő munkát, vagy nagyon stresszes munkakörben, akkor ez elég kevésnek tűnik.

2018. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

A párom 27 éves. Sofőr, ezért mentálisan lehet kifáradva. De mondom, néha mikor szabadok is voltunk, nem fáradtak, akkor is inkább elhalasztotta, mintsem 10perccel később menjünk ki:)) Úgy vélem nem a legfontosabb neki ez...viszont ezen kivül úgy látom szeret, kedves velem és törődő. Csak néha jól esne ha néha magától támadna le és nem azután, hogy én ráirányitom.

2018. szept. 26. 16:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Létezik. Kérdező, nekem konkrétan havi 1 szex is elég. Pedig még házas se vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hogy mi az oka? Sose voltam a nők kedvence, nekem az a standard, az általános, hogy senkim nincs, tehát hozzászoktam.

2018. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!