Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most keltem nemrég, és álmomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most keltem nemrég, és álmomban volt egy férfi. De fiktív! Most ébren mégis annyira bejött nekem, annyira szeretném megismerni. Nem lehet, hogy létezik, mert amit láttam az a jövő? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy fotózáson vettem vele részt, emiatt ölbe is vett, meg nagyon jól nézett ki. Amúgy az a fura, hogy kreol bőre volt, fekete haja, szóval valami altinos, pedig nekem csak fehér férfiakkal volt dolgom, és hírességekben is plátóilag csak fehérek tetszettek. Ő meg egzotikus volt, mégis bejött. Olyan izmos volt, jófej... De csak álmomban láttam. De álmomban hallottam a hangját, éreztem a kezem alatt a bőre tapintását. Valami ujjatlan felsőben volt, talán volt egy tetkója is, de nem biztos. Egy erdő-mezőn voltunk ott volt a fotózás. A fotós ismerőse volt, és elsősorban én voltam a modell, de volt amikor ő is bejött a képre, az volt amikor ölbe vett, én meg ájultnak tettetve lógtam.
2018. szept. 3. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Máris vége az iskolának?
2018. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az álomban olyan arcok jönnek elő a tudatalattiból akiket már láttál valahol valamikor egyszer csak nem emlékszel rá szóval akár létezhet is.

Legalábbis az Inception-ban ez volt :D

2018. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vajon miért nem egy Jacques Fos típusú figura volt? 🙄
2018. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem rég vitte el tölünk a szemetet egy kukáskocsival 😂
2018. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van valami köze a jövőhöz ilyen téren. Én is álmodtam már több pasival akiket nem ismertem és bejöttek még sincs sehol egyik sem.
2018. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt már, de én szerelmes is voltam álmomban. Hihetetlen rosszul éreztem magam reggel, amikor felébredtem, és rájöttem, hogy nem igaz. Sokkolt konkrétan. Pár napig bennem is volt ez a sokk.
2018. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam csini nőkkel álmodni, akiket amúgy nem ismerek, mikor felébredek akkor tudatosul hogy csak álom volt sajnos. Ja és álmomban tök merész vagyok, simán odamegyek , beszélgetek bárkivel, valóságban ez nem megy :D
2018. szept. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!