Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régebben bejött egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régebben bejött egy srác, de végül mással jöttél össze, viszont megtudod, hogy a réginek is bejössz, mit teszel?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem sokat beszéltél a régi sráccal, alig ismered, viszont valami fura és megmagyarázhatatlan, de nagyon erős vonzalmat éreztél/érzel iránta, nagyon meg akartad ismerni. Viszont mivel ő nem kezdeményezett, azt hitted, nem jössz be neki, nagy nehezen elengedted, és összejöttél mással. Aztán kiderül, hogy a régi srácnak is bejössz, sőt el is hív randira. Mit teszel? Egyértelműen nemet mondasz? Elgondolkodsz? Megmondod a barátodnak, hogy bocs, de más jön be? Esetleg elmész egy randira, ha jól sikerül, akkor mondod el a barátidnak, ha nem, akkor meg maradsz vele?
2018. szept. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem választok ló helyett szamarat, és utána nem szúrok ki a szamárral. Ha ekkora ribi lennék cölibátusban hegyre mennék gondolkodni, hogy mi bajom van.
2018. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

A helyedben azon gondolkoznék el, hogy megéri e. Hiszen te magad is írod, nem is ismered. Azt se tudod milyen ember.

Meglátszik, hogy külsőségek alapján akarsz dönteni.

Ezt abból lehet leszűrni, hogy nem ismerem, nem beszéltünk sokat.

2018. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel odáig jutok, hogy összejöjjek vele, akkor semmilyen régi plátói vonzalom nem tud nálam felkavarni semmit, ezeket egyáltalán nem tartom nehéznek elengedni. Alapból nem jövök össze csak azért valakivel, hogy legyen egy párom. Minek? Amíg nem találkozok valaki olyannal, akivel minden passzol és akibe tényleg beleszeretek (önismerettel lazán felismerhető, mikor van szó erős vonzalomról és mikor valódi érzelmekről), addig egyedül vagyok és kész. Szóval ilyen esetben maximum vállat vonok, hogy erről bizony lekésett az illető és élem tovább az életem, nem is agyalok rajta tovább.
2018. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi sült volna ki abból a kapcsolatból... Vagy ha annyira érezted hogy ő az igazi,,akkor kár volt mást választani.A párodat meg lábtörlőnek használod.
2018. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az egész ott lett elrontva, hogy nagyon meg akartad ismerni a régi srácot, de nem kezdeményeztél nála, hanem rá vártál.

Elfogadnám, hogy az a vonat már elment, és elgondolkodnék azon, hogy miért voltam annak idején annyira bátortalan.

2018. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg döntsd el.


Viszont egy megjegyzés:

"miután összejöttem valakivel, semmilyen régi plátói vonzalom nem tud nálam felkavarni semmit"

- Ezzel értek egyet.


Gondolom még nem vagytok olyan régóta együtt. De ha igazán megfogott volna a mostani párod, akkor nem azon gondolkodnál, hogy mi van a régi sráccal.


Ezt onann tudom, hogy nekem is volt iylen személy az életemben, mint neked az a srác, szerintem senki más életemben nem váltott ki ilyet, és nagyon odáig voltam érte.


De nem rég találkoztam valakivel, aki hasonló hatással tudott rám lenni, mint ő, és ráviágított, hogy a másik srácért kár "epekedtnem". Igazából azóta nem is gondolok rá, már nincs olyan furcs aérzésem sem a találkozásunk után ( adrenalin), szóval lecsökkent. Persze látom, hogy tetszik, meg vonzó, meg minden, de nem érdekel. Annyira meg páne nem, hogy kölcsönös érzelmeket feladjak érte.


Szóval ezért érzem én úgy, hogy te nem igazán lehetsz szerelmes.. Ha pedig a másikkal kölcsönösen éreztek valamit egymás iránt, -és tényleg ez a fene nagy vonzalom- ez nem sokszor történik így még az életben.


Félre ne értsd, jó kapcsolatot ahol nem megelégszel csak a másikkal, hanem tényleg a mindened és a legjobb dolog azt nyilván nem cserélném le. De akkor nem is gondolkozok el ilyen kérdésen, mert tudom,hohy nekem a másik kell... Ezért mondtam, hogy szerintem ha a másik flé húz a szíved, és a jelenlegivel csak elvagy, akkor lépj most. Később jobban fogod bánni..

2018. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem jönnék össze olyannal aki még annyira se érdekel, hogy valami régi vonzalom miatt borítsak.

Hagyd el a mostani pasit...


"Esetleg elmész egy randira, ha jól sikerül, akkor mondod el a barátidnak, ha nem, akkor meg maradsz vele?"

Hát ez elég gusztustalan hozzáállás.

2018. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!