Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy srac a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy srac a munkahelyemen, akit mindenki hulyenek nez, illetve en is annak hittem. Megismertem kozelebbrol, rajottem egyaltalan nem hulye es nagyon rendes, kedves srac. Azt hiszem beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtunk talalkozgatni, hol erezzuk magunkat egyutt, de senki sem tud rola. Attol felek ha kiderul ami koztunk van, cikizni fognak majd amiert osszejottem vele. Ti mit tennetek?


24L es 29F


2018. szept. 13. 18:05
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
91%
például felnőnék és azt figyelném, hogy nekem mi a jó, nem pedig azt, hogy számomra irreleváns emberek mit gondolnak rólam...
2018. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
Nagyon gáz vagy. Megtetszett a srác, de szégyellni fogod a többiek előtt. Igazi betyáros csaj vagy, betyárkörtés. :DDD Kukába veled!
2018. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"Adott egy srac a munkahelyemen"


Milyen munkahely az ahol az emberekről azt feltételezed, hogy úgy fognak viselkedni, mint általános iskola alsóban?


"Azt hiszem beleszerettem."


Szerintem, ha tényleg így éreznél akkor a legkevésbé sem gondolkoznál ilyeneken, hanem összejönnél vele, ha részéről is kölcsönös.

2018. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Leszarnám random emberek véleményét a döntéseimről, mint ahogy azt most is teszem. 24 éves vagy, mikor tervezel felnőni?
2018. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Amikor én összejöttem a párommal mindenki leszólt! A családom, a barátaim, ismerőseim.

Olyanokat mondtak, hogy max 3 hónapig tart a kapcsolatunk, úgysem lesz belőlünk semmi, sokan úgy érezték, hogy nem szerelemből választottam, csak azért "mert nem volt jobb", mármint nem volt egy adonisz, és ebből mindenki azt vágta le, hogy én csak beértem vele...


De én annyira tojtam le mindenkit! Egyszerűen akit szeretsz annál nem érdekel semmi. És főleg nem a krákogók. Amúgy fél év után nálunk is megbékéltek az emberek.

2018. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem azt mondták, akkor is jobban járnák, ha az útszélén ácsorgó csajok közül választanák.

Nem érdekelt és az idő bizonyitotta, jól választottam.

2018. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg ezeregy lányregény meg romantikus film szól arról, mikor a sármos pasi összejön a szürke egérrel, és kiáll mellette akkor is, ha fúrják a barátnőjét, hogy nem elég dögös, nem elég humoros, nem elég okos, vagy valami más indok miatt. 22/N
2018. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Mondjuk döntsd el, hogy szereted-e, kell-e neked. Mert ha igen akkor állj ki mellette és ha valaki cikizne miatta akkor az illetőt "tedd helyre" és magyarázd el neki, hogy olyan valakit minősít akit nem ismer és fogalma sincs milyen emberről mondja amit mond. És kérd meg, hogy többé ezt előtted ne tegye mert Te szereted a párod és el tudod dönteni milyen ember és nem vagy kíváncsi mások véleményére..
2018. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!