Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, ha egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Férfitársaim, ha egy nő azt mondaná nektek hogy ti vagytok az egyetlen férfi az életében, elhinnétek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ugye te vagy az eltűnt Jaguár, ő volt még ennyire sokoldalú.
2018. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz először meg kéne mutatnia, hogy megbízható. Alapból nem hinnék neki, már tapasztaltam eleget.
2018. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
El hát, hisz tudjuk: egy nő sosem hazudik :D
2018. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szót nem szól, akkor sem hiszek nőnek. Megszólal, akkor meg főleg nem hiszek.
2018. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai világban már nem.
2018. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még nem szorultam erre a mondatra a párom előtt. Nem volt kérdéses hogy csak ő van nekem. Nem tudni értsd ahogy szeretnéd, ha bizonytalan vagy járj utána.Nem nőknek szólt a kérdés tudom de egy nő is adhat választ erre. Bocsi😊
2018. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt se hinném el neki,amit kérdez.
2018. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőnek elhinni bármit is?

SOHA.

2019. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!