Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén férfitársaim! Megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén férfitársaim! Megéri még normális pasinak lenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi problémával szembesülök: hiába tartom magam társadalmilag hasznos embernek, jól fizető állásom van a környékhez képest, egy idős autóm, albérletben élek egyedül (vidéki kisváros), kevés embert ismerek, nem igazán járok el.

Nem vagyok televarrva tetoválással, sem piercinggel, nem drogozok, alkalmanként iszok/bulizok de akkor is inkább csak szomorúságot hoz elő belőlem a pia. A jelenlegi, illetve az előző barátnőmön sem látom hogy kvázi valamilyen szinten megbecsülné ezt.

Akkor teszem fela kérdést: minek is görcsölök a normális élettel, mi értelme van törvénytisztelőnek lenni?

Én si tehetném azt, hogy napozimmal felhúzok 10 kg izmot, kivarratom magam, aztán feszítek a széttuningolt a6osomban, fuxxal a nyakamba, és tabikkal kereskedek, lóvéra veszem a csajokat, és 2 hetente mással vagyok.

Nem azt mondom, hogy most boruljanak a nyakamba, mert közel sem értem el azt még amit szeretnék.

Nem vagyok egy papucs, mindig van véleményem, álláspontom.

Nem vagyok kocka, próbálok izgalmas életet élni, de nyilván nem tudom felvenni a versenyt olyannal, aki 2 végén égeti a gyertyát.



2017. szept. 19. 10:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell megváltoznod, nem minden nő a kipingált audisokra bukik. Talán csak egy kicsit lazábbra kellene venned a figurát. És talán bejárni időnként egy nagyobb városba.
2017. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%

Nézőpont kérdése, hogy megéri-e.

Te alapvetően nem vagy egy deviáns, antiszociális személyiség, tehát hiába is erőltetnéd, te a normális életre vágysz, így érzed jól magad, szarul éreznéd magad, ha egy szaréletű tróger lennél, nem véletlenül nem élsz úgy.


Nekem meg például nem éri meg normális életet élni, én is megtehetném, sőt, meg is próbáltam, de én abban éreztem magam szarul, én egy deviáns, antiszociális ember vagyok, én iszok, mint az állat, dohányzok, motorozok, kocsmázok, koncertekre járok, k.u.r.vázok, én így érzem jól magam.


Egyik élet se jobb a másiknál, erre nincs objektív mérce, olyan életet élj, ami boldoggá tesz.

2017. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
19%
Erre mondják h jó időben jó helyen kell lenni..ismerkedj. Én normális pasira vágytam mindig is. De jutottak a rossz fiúk. Kiéltem magam velük. Továbbra is a normálisok vonzanának
2017. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Igen.

Saját magad értékeld és ne foglalkozz mások véleményével!


Nem kell "versenyezni"

helyezd el magad egy szinten és onnan ne lépj el még akkor se ha néha egy bulin "szétzúzod az agyad".

2017. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy megéri normálisnak lenni? De miért akarhatnál alvilági alakokkal versenyezni bármiben is, ezt mondjuk nem értem? Nem hiszem hogy izgalmasan élnél, ha ezen nyüszögsz itt. Akkor nem lenne erre időd, és az életeddel sem lenne gondod. Kezdj el valóban érdekes és izgalmasan élni!
2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
igazából hosszú évek óta annyira beszürkültem, hogy talán már nem is tudom, hogy mi az, ami igazán boldoggá tesz..:(
2017. szept. 19. 11:33
 7/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az izgalom. Akár egy múzeumban is találhat valaki olyan dolgokat, amik által egész világok nyílnak meg előtte. Attól, hogy ez a kívülálló számára nem izgalmas, az illető számára lehet az. Csak meg kell találni.
2017. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

igen megéri, de ehhez olyan típust keress aki ezt megtudja becsülni...

exem nekem is konkrétan kimondta, hogy nem tudja megbecsülni amit teszek érte, nem véletlen lett vége...

keresd a megfelelőt, ha vannak számodra negatív tulajdonságaid azokon változtass

2017. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Sajat moralis iranytu szerint elek, mert este elalvaskor a sajat lelkiismeretemmel kell elszamoljak. En boldogsagom, es a magamhoz fuzott elvarasok szamitanak. Ugy cselekszem, ahogy en gondolom jonak es ha ez nem tetszik egy nonek, mondvan tul jofiu, vagy anyakedvence stb, akkor ott az ajto eslehet keresni egy fejtetkos aljadekot, aki csak manipulalja.volt ra pelda amugy.


Normalisnak tartom magam, es ugy vagyok vele, hogy en dontom el, megeri e vagy azt, hogy magamnak megfeleljek.


Nem vagyok hajlando alcazni magam, megvaltoztatni az izlesem, a hobbim, a dolgaim egy lelkileg sekelyes, uresfeju no miatt, aki nem ertekel azert, aki vagyok es amilyen vagyok.


Meg persze ez forditva nincs igy, a csaj nem valtoztatna miattad.

2017. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

Mi a baj a baratnoddel? A bunozokre nem sok no bukik, legalabbis nem egy ejszakanal tovabb. Senki nem akarna ilyen alvilagi ugyekbe belekeveredni komolyabban, vagy ha valaki igen, abban en nem tudnek megbizni, ugyanis valoszinuleg egy rosszlelku no az illeto akit valamilyen erdek fuz a kapcsolathoz es ha ugy latja jonak, siman felnyom egy ellenseges dilernek :D Nem veletlen, hogy nagyon sok baratno / feleseg igazabol nem is tud mindent teljesen a parja piszkos ugyeirol. Az igazi bunozok pont hogy nem a bunozo enukkel szedik fel a not, mar ha komolyat keresnek epp :D

Szerintem inkabb valami eletcel hianyzik az eletedbol, talan nem elegit ki a munkad, hiaba fizet jol, szar kapcsolat meg barkivel elofordul, nem egyedi eset es nem csak a ferfiakkal, rengeteg normalis no is el ugy kapcsolatban, hogy a pasija le se szarja. Egesz egyszeruen olyat kell keresni, akivel tenyleg osszeilletek.

2017. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!