Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszéd srácba. Én 13 vagyok, Ő 22. Lehet köztünk valami? Ha igen, kezdeményezhetek én? Nincs barátnője.

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit kezdenél egy 22 éves férfival?
2008. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 22 éves srácot nem érdekel egy 13 éves gyerek! Ha meg igen, akkor ott baj van! Bocsi, de várj még pár évet, vagy keress egy korodbelit!
2008. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam olyan idösen mint te szerelmes idösebb férfiakba,de elàrulom,hogy egyik se akart semit tölem,ha igen,akkor valoszinü jol àgyba fektetni,amit nem ajànlok,mert még kiskoru vagy,a férfi börtönbe is kerülhet ezàltal,fellàngolàsok jönnek majd sorba,de ahogy nösz ugy fogod tapasztalni,hogy semmi értelme 13 évesen egy 22 éves férfinél kezdeményezni.

A korkülönbség nem gond,de ne feljtsd el,nem 13 évesen.

Én 21 éves nö vagyok,pàrom 29.

Van korkülönbség,de màr mindketten érettek vagyunk,felnöttünk,és komolyak a szàndékok.

13 évesen ne egy 22 éves férfit keress ,inkàbb élvezd ki hogy fiatal vagy,menj a csajokkal bulizni,sétàlni,de vàlassz korban hozzàd illö partnert,màr ha annyira szeretnél sürgösen valakit.

2008. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tutira nem érdekled és addig örülj szerintem, különben nem lenne normális.
2008. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi idősen én is belezúgtam minden nálam idősebb helyes pasiba, de sose gondoltam komolyan.. :D Hagyd a fenébe, neki biztos nem kellesz.
2008. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Barátom meg köztem 9 év korkülömbség van, én 16 vagyok, 3 hónapja vagyunk eggyütt, lassan 4 és szerintem és ő szerinte is, kieggyensúlyozott ez a kapcsolat. Igazából több embertől is megérdeklődtem, hogy "ciki" e ez a kapcsolat, bár nem ez a legmegfelelőbb szó rá, de minden ismerősem, sőt még anyukám is apukám is azt mondta, hogy az én dolgom, csak ne csináljak hülyeséget. Szzóval az a kapcsolat nem csak arajta meg rajtad múlik, hanem szüleiden, hogy 13 évsen mit engednek meg neked(gondolok arra, hogy este 8-10-re haza kell mennyél, nem mindig engednek el, és eggyáltalán lehet nem tudod megadni azt ami egy 22 évesnek kell).Lehet furcsa, hogy még én is kiskorú vagyok, de azért mégsem 13, és azért az a 3 év isa számít. Úgyhogy nem hiszem, hogy lehet valami ebből ha le is szólítod.
2008. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szüzesség?
2008. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem se próbáld meg,mert csak cikis helyzetbe kerülnél..:S

ha meg járnátok is,akkor meg tuti az lenne,h vmi olyat kéne csinálnod ahhoz,h a pasit kielégítsd testi téren is,amihez te még nem vagy elég felnőtt,és így számodra eröltetett lenne.

eröltetni meg semmit nem szabad. elkapkodni meg főképp nem.

lehet neked még 9évvel idősebb pasid 17-18éves korodban is,nem kell ilyen korán kezdeni..!

nem a világ vége,ne úgy fogd fe!:)

2008. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd! S hidd el ez pont az a kor amikor a lányoknak hétről-hétre más tetszik meg,de egyik sem válik még komolyabbá! Jobbik esetbe! Én is voltam 13 éves....s azért mondom ne törödj még ezekkel,nem érdemes!
2008. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 11 évesen jártam egy 22 éves pasival (16nak néztem ki, ezért nem zavarta a dolog), de 2 hét után félt, hogy börtönbe zárják, mert kiskorú vagyok (voltam) így inkább szakítottunk. Ha esetleg érdekelnéd, nem tudna várni 15-16 éves korodik, hogy ne szexeljetek. Egy diákszerelem miatt nem érdemes a szüzességedet elvesztegetni. Az a legnagyobb kincsed -mondják az idősebbek.
2009. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!